GeriEkonomi Kristal Elma’da sekiz ana kategoride ödüller sahiplerini buldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kristal Elma’da sekiz ana kategoride ödüller sahiplerini buldu

Kristal Elma’da sekiz ana kategoride ödüller sahiplerini buldu
refid:27235558 ilişkili resim dosyası

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Santral İstanbul’da devam ediyor. 3 gün boyunca 120 konuşmacı ile 80 oturumun gerçekleşeceği festivalde ikinci günün sonunda düzenlenen ödül töreninde Film, Basın, Açıkhava, Kampanya, Entegre Kampanya, Radyo, Doğrudan Pazarlama, ve Uygulamada Mükemmellik ana kategorileri ile büyük ödüller sahiplerini buldu. Hürriyet'in 'Hürriyet Benim' reklam kampanyası 3 ödüle layık görüldü

Yaratıcılığın Davos’u olma iddiasıyla yola koyulan, Türkiye’nin ilk ve en önemli yaratıcılık festivali Kristal Elma tüm hızıyla devam ediyor. ‘Bring Back the Magic’ temasıyla gerçekleşen Festival’in ikinci gününde de konularında uzman konuşmacıların katılımıyla 26 seminer ve panel gerçekleştirildi. İkinci günün sonunda düzenlenen ödül töreninde Film, Basın Açıkhava, Kampanya, Entegre Kampanya, Radyo, Doğrudan Pazarlama ve Uygulamada Mükemmellik ve ana kategorilerdeki büyük ödüller sahiplerini buldu.

HÜRRİYET'E 3 ÖDÜL
Gecede Hürriyet Gazetesi, ‘Hürriyet Benim’ reklam kampanyası ile üç dalda birden ödülün sahibi oldu. Hürriyet Benim reklam kampanyası Film-TV, Sinema ve Dijital dalında Medya ve Yayın kategorisinde, Entegre Kampanyalar dalında Hizmet kategorisinde, Uygulamada Mükemmelik dalında ise En İyi Reklam Müziği kategorisinde 3 ödüle layık görüldü.

HOLLYWOOD'UN YETENEKLERİ GELDİ
120 küresel yaratıcı liderinin katıldığı 80 oturumda, festivalin ikinci gününde; Thor, Avengers, Spiderman ve Avatar gibi filmlerin görsel efektlerine imza atan, Hollywood’un en güçlü yetenekleri arasında gösterilen Chris Edwards, görsel efekt dalında Gravity filmi ile Oscar Ödülü alan Framestore’un başkanı Jon Collins, Twitter’ın markalarla ilişkileri ve tüm stratejisini yöneten isim Josh Grau gibi önemli konuşmacılar sahne aldı.
En prestijli yaratıcılık festivalinde en yaratıcı işler ödüllendirildi

KAPANIŞ PARTİSİNDE CEM YILMAZ, TEOMAN VE GRİPİN

Volkswagen ana sponsorluğunda Campaign Türkiye dergisi tarafından gerçekleştirilen festivalin ikinci gününde, 26. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Töreni’nin Ana Kategoriler töreninde, sekiz kategoride 61 ödül dağıtıldı. 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, üçüncü günün sonunda Gripin, Teoman ve Cem Yılmaz’ın katılımıyla düzenlenecek kapanış partisi ile son bulacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle