GeriEkonomi Koşun, gerçek para dağıtıyorlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Koşun, gerçek para dağıtıyorlar

Koşun, gerçek para dağıtıyorlar
refid:24802737 ilişkili resim dosyası

TEKİRDAĞ’da bir inşaat firması, kente yapmayı planladığı 2 bin konutluk yaşam alanı projesini tanıtmak için ikinci kez içinde gerçek para olan broşürler dağıttı. Semt pazarındaki dağıtılan broşürleri almak isteyenler arasında izdiham çıkınca şirket çalışanları çareyi kaçmakta buldu.


Tekirdağ’a 2 bin konutluk dev bir proje hazırlayan bir inşaat firması, konutlarının tanıtımı için reklam broşürlerinin içine 5 bin kişiye dağıtılması için 5, 10, 20, 50 ve 100 liralık banknot koydu. Şirket görevlileri dün akşam semt pazarında broşür dağıtmaya başlayınca bir anda kalabalık toplandı. Vatandaşların içinde para bulunan broşürleri kapma yarışı biranda izdihama dönüşünce kalabalığın arasında kalan şirket yetkilileri ise çareyi Pazar içinde kaçmakta buldu.

Broşürlerin içinden çıkan paraları gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yaşlı bir vatandaş, para dağıtan görevlilere inanmakta uzun süre güçlük çekti. Bazı vatandaşların ise broşürleri almadan yoluna devam etti. Aynı şirket önceki günde çarşı merkezinde gezerek içinde para olan broşürler dağıtmıştı.

Koşun, gerçek para dağıtıyorlar


Yorumları Göster
Yorumları Gizle