GeriEkonomi Kolay kamp
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kolay kamp

Kolay kamp

Bahar aylarının gelmesiyle kamp sezonu da başladı. Geliştirilen teknolojiler sayesinde amatör olan meraklılar bile profesyoneller gibi kamp yapabilecek. Kolay kurulabilen çadırlardan GPS cihazlarına kadar birçok kamp ürününü bir araya getirdik.

HAVALAR ne sıcak ne de soğuk. Tam kamp havası. Hele Türkiye gibi doğal güzelliklerin olduğu bir ülkede kamp yapmanın keyfine diyecek yok. Hatta öyle ki, dünyanın birçok yerinden Türkiye’ye kamp yapmak binlerce turist geliyor. Şu an bu yazıyı okuyorsanız ve birazcık da olsun kamp yapmaya merakınız varsa şimdi size anlatacağımız ürünlerin, içindeki merakı arttıracağınızdan eminiz. Neden mi? Sebebi tabi ki teknoloji. Kamp malzemeleri için geliştirilen teknolojiler, artık amatörlerin bile profesyonel gibi kamp yapmasını sağlıyor. Hatta kampta yaşayacağınız olası aksaklıkları bile geliştirilen teknolojiler sayesinde atlatabileceksiniz. Kolaylıkla kurulabilen ve hasar almayan çadırlardan güneşten enerjisi sağlayacak düzeneklere kadar birçok farklı ürünü bir araya getirdik. Şimdiden iyi kamplar diliyoruz.

ŞİŞME ÇADIR
Çadır kurmayı kolaylaştırmak için farklı teknolojiler meraklılara sunuluyor. Alman Heimplanet şirketinin geliştirdiği ‘The Cave’ adlı modelin özelliği iskeletinin şişerek kurulması. Bir pompa ile birkaç dakikada çadırı kurabilirsiniz. Şişirilen kısımlar çoklu bölüme ayrıldığı için en sert rüzgârlarda bile hasar görmüyor. 3-4 kişi rahatça konaklayabiliyor. 546 Euro

Kolay kampYorumları Göster
Yorumları Gizle