Koç: 2001'i 9 milyar dolar ciroyla kapatacağız

Hürriyet Haber
22.12.2001 - 01:54 | Son Güncelleme:

Koç Topluluğu Başkanı Rahmi Koç, topluluk üst düzey yöneticilerine '2002 yılında müşterileri ön planda tutun' talimatını verdi. Koç Topluluğu'nun geleneksel hale gelen ‘Üst düzey yöneticiler toplantısı’nın 15'incisi dün Rahmi Koç Sanayi Müzesi'nde yapıldı.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda, Koç Topluluğu Başkanı Rahmi Koç, kriz yılı olmasına rağmen topluluğun 2001'i kárlılık açısından bir önceki yıla göre başabaş geçirdiğini ve bu yılı 9 milyar dolar civarında ciroyla kapatacağını söyledi.

Rahmi Koç üst düzey yöneticilerine Koç Topluluğu'na kendi yokluğunda Temel Atay'ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak devam edeceğini, oğlu Mustafa Koç'un da projelerden sorumlu olacağını bildirdi. Rahmi Koç, ayrıca toplantıda Bülend Özaydınlı'nın da Koç Holding CEO'luğuna getirildiğini üst düzey yöneticilere bir kez daha aktardı.

Koç Holding'in projelerden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Koç, Koç Holding'in üst düzey yöneticilerine dönük konuşmasında yeni dünya düzenini de anlattı. Koç Topluluğu Bilgi Grubu Yürütme Komitesi Başkanı Ali Koç ise konuşmasında dünyadaki yeni konseptleri aktardı ve e-ticaretin önemine dikkat çekti.
Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı