GeriEkonomi Kısa kısa..
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa..

Koton'dan 10 çifte bedava tatil

1 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında Koton Mağazaları'nın düzenlediği kampanya sona erdi. Bir defada 15 milyon liralık alışveriş yapan 10 çift Venedik ve Kıbrıs'ta bedava tatil yapma şansını kazandı. Kıbrıs talihlileri: Culya Kat, Rahime Çeçe, Ender Savaşer, Dürdane Yiğit ve Fereç Yumlu. Venedik talihlileri: Meral Çakmak, Dilek Şahinkaya, Selçuk Saltık, Handan Oldaç, Tülay Çalışkan.

14 Eylül'de moda fuarı

IF-International İstanbul Fashion Fair (Uluslararası Moda Fuarı) 14-17 Eylül tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü'nde yapılacak. Fuarda ticaret, moda ve elektronik ticaret gibi konularda seminerler de düzenleniyor. Fuara Almanya, İngiltere, İsviçre, Fransa, İtalya, Singapur, Polonya, İsveç, ABD ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerden sektörle ilgili firmalar ve sektör yayınlarının editörleri de katılacak. Fuarda bir de ‘‘tasarımcılar alanı’’ bulunacak. Özlem Süer, Arzu Kaprol ve Ümit Ünal gibi tasarımcılar kendi koleksiyonlarından örnekler sergileyecek.

Kibirli koltuk

İç dekorasyon ürünleri yapan Derishow/Mimarca, soğuk kış günlerinde kullanılmak üzere ‘‘kibirli koltuk’’ adını verdiği bir koltuk tasarladı. Mat kromaj ayak üzerindeki camel yünlü kumaşla kaplanmış kübik gövde yine aynı renk tay derisi yastıkla bütünleşiyor.

Pizza Hut'ta çay saati

Pizza lokantaları zinciri Pizza Hut, eylül ayından itibaren çay saati uygulaması başlattı. Pizza Hut'un bütün lokantalarında saat 15.00-18.00 arasında herhangi bir dondurma veya tatlı ile birlikte sınırsız çay ve kahveyi 1 milyon 750 bin liraya sunuyor. Pizza Hut'un Türkiye'de 20 lokantası var.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle