GeriEkonomi Kısa kısa...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Divan Oteli yenileniyor

Divan Oteli odalarının dekorasyonlarında köklü değişiklikler yapıyor. Sekizinci katta bulunan ve değişiklikleri tamamlanan odalarını eylül ayında hizmete açıyor. Odalarda çağdaş ve klasik çizgi bir arada. Dekorasyonda sıcak renkler ve çağdaş mobilyalar kullanılıyor. Yeniliklerin büyük kısmı, işadamlarına yönelik.

Derince'de Gima açıldı

Gima marketler zinciri Türkiye'deki 79'uncu mağazasını İzmit Derince'deki Galaksi Alışveriş Merkezi'nde 25 Ağustos'ta açtı. İki bin metrekarelik Yenikent Gima mağazası sebze meyveden kuruyemişe, unlu mamüllerden ev tekstiline ve kuru gıda ürünlerine kadar binlerce ürün satılıyor. Açık otopark ve ücretsiz müşteri servisi var. Bu arada Gima, Ataşehir'deki 750 metrekarelik kapalı satış alanına sahip mağazasını yeniledi.

İki odanın ortak sünnet düğünü

İstanbul Şoförler ve Otomobilciler Derneği'nin düzenlediği üçüncü sünnet şöleninde 66 çocuğun sünneti gerçekleştirildi. Kemal özkan Sünnet Sarayı'nda yapılan şölende İstanbul Şoförler Derneği Başkanı Abdullah Silahyürekli ile Başkan Vekili Cem Sert, Otomobilciler Odası Başkanı Semah Kaçanoğlu ve yardımcısı Mustafa Silahyürekli de bulundular. Oda Başkanı Abdullah Silahyürekli bu etkinliğin önümüzdeki yıllarda da süreceğini söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle