GeriEkonomi Kısa kısa...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Dündar Eczacıbaşı'nın konuğu

Arena Programı Genel Yönetmeni Uğur Dündar, medyanın, özellikle Refahyol döneminde ve Susurluk kazasından sonra ortaya çıkan karanlık ilişkileri aydınlatmada yargıdan bile daha önemli görevler üstlenerek kamuoyunu bilgilendirdiğini söyledi. Eczacıbaşı Holding tarafından düzenlenen Cerrahpaşa Toplantıları'nın üçüncüsünde Uğur Dündar, 'Medyanın Kamuoyu Belirlemedeki Rolü' konulu bir konuşma yaptı.

TÜSİAD'ın Washington çıkartması

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Erkut Yücaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Babaoğlu, ‘‘Türkiye'nin Fırsat Penceresi: Demografik Dönüşüm ve İzdüşümleri’’ raporunun ABD iş dünyası, akademi ve yönetim çevrelerine tanıtılması için düzenlenen toplantıya katılmak üzere Washington'a gitti. Yücaoğlu ve Babaoğlu Washington'da aralarında ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Marc Cottarelli'nin de bulunduğu bir dizi ziyaret gerçekleştirecek.

OPEC petrol üretimini kısıyor

Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC), dünya çapında düşme eğilimi gösteren petrol fiyatlarını yukarı çekmek amacıyla günlük üretimini 2.104 milyon varile indirme kararı aldı. OPEC üyesi 11 ülkenin bakanları Viyana'da yaptıkları 20 dakikalık toplantı sonunda yeni üretim anlaşmasını imzaladılar.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle