Kısa kısa...

Hürriyet Haber
05.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

Garanti'den İnternet Şubesi

Garanti Bankası, garanti.net adıyla Eylül ayından itibaren İnternet'te şube açtı. garanti.net'in aylık sınırsız kullanım ücretinin piyasa koşullarının altında olacağı bildirildi. garanti.net aboneleri, İnternet üzerinde diledikleri siteleri ziyaret edebilecek ve Garanti Bankası'nın www.garanti.com.tr adresli İnternet şubesinden, her türlü bankacılık işlemini ücret ödemeden yapabilecekler. Aylık ücretin de, abonelerin Garanti İnternet Şubesi'ni kullanım sıklığına bağlı olarak azalacağı belirtildi.

Sümerbank Romanya'da banka kurdu

Üç yıl önce özelleştirilen Sümerbank, Romanya'da 6.7 milyon dolar sermaye ile banka kurdu. Yüzde 99 Sümerbank'ın iştirakiyle kurulan Romanian International Bank, Romanya'da faaliyete geçti. Sümerbank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İsmail Emen, Almanya'da banka alma çalışmalarını da bu yıl içinde sonuçlandıracaklarını bildirdi.

Ray Sigorta 40 yaşında

Ray Sigorta, kuruluşunun 40'ıncı yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı. Kuruluş yıldönümü nedeniyle çalışanlarına bir yemek düzenleyen Ray Sigorta Genel Müdürü Çetin Alanya, 1958 yılında kurulan şirketin, bugün başarılı bir noktaya geldiğini söyledi. Alanya, Ray Sigorta'nın 40 yıllık güvenilir hizmetiyle geldiği bu noktanın değerinin iyi bilinmesi gerektiğini belirtti.

TPAO arsa satıyor

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürlüğü, İstanbul Şişli'de bulunan 2 bin 556 metrekarelik arsasını satışa çıkardı. Genel Müdürlüğün duyurusuna göre, Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan arsa satılacak veya üzerine arsa payı kat karşılığı yöntemiyle inşaat yaptırılacak. Duyuruda, sözkonusu arsa üzerinde halen çalışır vaziyette bir akaryakıt istasyonu bulunduğu da belirtildi. İhaleye katılmak isteyenler, şartnameyi 50 milyon lira bedelle, Genel Müdürlüğün, Yapı Proje ve Mühendislik Grup Başkanlığı'ndan temin edebilecekler.


Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı