'Kırmızı'nın Hürriyet özel ödülü seçildi

Hürriyet Haber
18.05.2017 - 22:23 | Son Güncelleme:

KIRMIZI, Kırmızı Bölge, Kırmızı Dijital, bu yıl ilki düzenlenen Kırmızı Kampanya ve Kırmızı Zanaat ana kategorilerinin yanı sıra yine bu yıl ilk kez verilen Hürriyet Özel Ödülü de sahibini buldu.

Otizm Dernekleri Federasyonu (ODFED) işbirliği ile oluşturulan “Türkiye’de Otizm” konulu yarışmaya 48 iş katıldı ve bir araya gelen Hürriyet’in üst düzey yöneticileri finalist ve kazananları belirledi.

ODFED yetkilileri Serpilgül Kınacı ve Aycan Gönenç, kazanan işlerin alışılmış söylemlerin haricinde, ilk defa otizmli bireylerin vatandaşlık haklarına dikkat çekecek mesajların topluma verildiğini belirtti. ODFED yetkilileri mesajın yeni ve Kırmızı Ödülleri gibi prestijli bir yarışma tarafından veriliyor olmasının da çok önemli olduğunu belirterek Hürriyet’e teşekkürlerini iletti.

Kırmızı Ödülleri, 23 Mayıs Salı akşamı Zorlu PSM’de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Türkiye’nin dört bir yanından reklamcılar bir araya gelerek, son bir yılın en yaratıcı işlerini ödül töreniyle kutlayacak.

Kırmızı Ödülleri, basın reklamlarında yaratıcılığın artırılmasını özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklamverenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla 2003 yılından beri düzenleniyor.

Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı