GeriEkonomi Kervan’ın Sezen Aksu’lu dekor ürünleri yok sattı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kervan’ın Sezen Aksu’lu dekor ürünleri yok sattı

Kervan’ın Sezen Aksu’lu dekor ürünleri yok sattı
refid:3892749 ilişkili resim dosyası

Ev tekstili şirketi Kervan’ın, sanatçı Beyazıt Öztürk’ün 13 Ocak’ta Sezen Aksu’nun katıldığı programında dekor olarak kullandığı ürünleri yok sattı. Çeşitli program ve dizilere 300 milyon YTL’lik ürün sponsorluğu yapan şirket, yeni 8 program ve dizi projesine de katkıda bulunacak.

Kervan’ın ürünlerinin kullanıldığı dizi ve filmler arasında Kurtlar Vadisi, Organize İşler, Asmalı Konak, Hırsız Var, Aşk Oyunu, Aşka Sürgün de yer alıyor.

DEKOR ÜRÜNLERİNİ SATTIK: Kervan’ın Genel Müdürü Hasan Alper Demirel, beş yıldır program ve dizilere destek amacıyla ürünlerini verdiklerini belirterek, "Sezen Aksu’nun katıldığı programdan sonra insanlar aynı takımı sormak için 7-8 mağazamıza gittiler. Programdaki takım pahalı olduğu için her mağazada bulunmuyor. Bir müşterimiz Bakırköy mağazamızda bulup aldı. Bir müşterimiz de, mobilya kalmadığı için Sezen Aksu’nun sahnede kullandığı bütün dekor ürünlerini satın aldı. On gün boyunca bunlara talep geldi. Müşteriler programda gördüklerinin aynısını gelip alıyorlar. Lütfi Kırdar’da Aksu’ya yine dekor sağladık. Orada kullandığı kaşıklığı müşterilerimiz Sezen’in kaşıklığı diye talep etmeye başladılar" dedi.

300 MİLYON YTL’LİK ÜRÜN: Asmalı Konak’ta kullanılan Sultana takımdan inanılmaz satış yaptıklarını anlatan Demirel, şu anda 300 milyon YTL’lik ürünlerinin çeşitli program ve dizilerde kullanıldığını kaydetti. Demirel, ürünlerinin hepsinin dünyanın çeşitli yerlerinden ithal edildiğine işaret ederek, "Sanatçılara desteği devam ettireceğiz. Biz bunu sponsorluk değil, dayanışma olarak görüyoruz. Michael Jackson gelecek deseler Türkiye’ye bunun hemen dekorunu ayarlayabiliriz" diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle