GeriEkonomi Kemer'deki Avantgarde Hotel kapandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  68
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kemer'deki Avantgarde Hotel kapandı

Kemer'deki Avantgarde Hotel kapandı
refid:30009813-spot ilişkili resim dosyası

Antalya Kemer’de bulunan Avantgarde Hotel kapılarını kapattı. Otelin genel müdürü, tur operatörlerine gönderdiği yazıda “Oteli kapatıyoruz. Yeni rezervasyonları başka tesislere kaydırın” dedi.

Kemer Gönük’te üç tesisi bulunanAvantgarde Hotel& Resort geçtiğimiz cumartesi gününden itibaren kapılarını kapattı.

Kemerdeki Avantgarde Hotel kapandı

Otelin kapandığı haberini Avantgarde Hotel& Resort Genel Müdürü Yücel Yapıcı, tur operatörlerine yönelik yazdığı yazı ile duyurdu.

Yapıcı, operatörlere teşekkür ederek kaleme aldığı yazının devamında “Son zamanlarda şirketimizde ciddi mali sıkıntılar yaşanmaktadır. Üzülerek, bu sıkıntının tesisimizi de etkilediğini belirtmek durumundayız” dedi.

Kemerdeki Avantgarde Hotel kapandı

Yapıcı yazısının devamında “Bu sebepten ötürü 05.09.2015 (Cumartesi) tarihi itibari ile tesisimize yeni girişleri kabul edemeyeceğimizi, gelecek olan yeni rezervasyonlarınızı başka tesislere kaydırmanız konusunda yardımcı olmanızı rica ederiz” dedi.

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkan Yardımcısı Volkan Yorulmaz, Hurriyet.com.tr'nin konu ile ilgili yaptığı açıklamada, turizm sektörünün genel bir sıkıntı yaşadığına işaret etti. Yorulmaz, söz konusu otelin kapanmasının, bağlı bulunduğu şirketin mali durumundan kaynaklanmış olabileceğini söyledi.

Kemerdeki Avantgarde Hotel kapandı

AVANTGARDE COLLECTİON: O OTEL BİZİM DEĞİL
Kemer’de kurulu Avantgarde Hotel’in kapanmasına ilişkin Hurrriyet.com.tr’de yer alan habere yönelik Avantgarde Collection'dan yazılı bir açıklama geldi.
Açıklamada Lucis Global A.Ş.’nin sahip olduğu Avantgarde Collection otellerinin İstanbul Büyükdere Caddesi Levent, Taksim Talimhane, Gezi Parkı'nın yanındaki Mete Caddesi'nde ve Bodrum Yalıkavak'ta bulunduğuna işaret edilerek “Medyadaki yansımalardaki karışıklığı gidermek adına belirtmek isteriz ki Antalya Kemer Avantgarde Hotel ile ticari ilişkisi bulunmamaktadır ve iki kurum arasındaki marka tescil anlaşması çerçevesinde sadece söz konusu adresteki tesiste Avantgarde marka adının kullanılmasında mutabakat sağlanmıştır. Dolayısı ile başka bir ilişiği mevcut değildir” denildi.

ekointernet@hurriyet.com.tr


Yorumları Göster
Yorumları Gizle