iTavan sızdırdı

Ahmet CAN
20.08.2014 - 01:16 | Son Güncelleme:

20 milyon liralık sermaye arttırımıyla Türkiye’deki ilk mağazasını açan Apple’ın meşhur cam tavanı, fırtınalı havaya dayanamadı.

Kübik cam tavan tasarımına sahip olan dünyadaki üç Apple mağazasından biri olan Zorlu Center’daki mağazanın tavanı su sızdırmaya başladı. Apple mağazasının yöneticileriyse konuyu Zorlu Center yöneticilerine bildirerek gereken tamirin yapılması için harekete geçti. Ancak problem henüz çözülebilmiş durumda değil.

BİRİNCİ LİGDE

Apple’ın Türkiye’ye olan ilgisi hızla artıyor. 2014 başında Türkiye’deki ilk mağazasını açan şirket, ikinci mağaza için harekete geçti. Şirketten paylaşılan bilgilere göre İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alancak ikinci mağaza Akasya Acıbadem AVM’de yer alacak. Öte yandan Apple, Türkiye’yi iPhone’ların ilk satışa çıkacak ülkeler arasına yerleştirdi.

iPhone’un kablosu değişiyor

9 Eylül’de tanıtılması beklenen Apple’ın akıllı telefon modeli iPhone 6’da şarj kablosu değişecek. Business Insider’da yer alan bilgilere göre yeni iPhone’un USB girişi iki yönlü olarak kullanılabilecek. Başka bir deyişle iPhone 6’larla birlikte gelen kablo hem ters hem de düz olarak bilgisayara veya şarj adaptörüne takılabilecek. Böylelikle Apple, ürettiği şarj kablolarında kendi standartlarını oluşturacak.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı