İşte yeni Doblo

Hürriyet Haber
17.11.2009 - 10:18 | Son Güncelleme:

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen yeni Doblo'nun resmi fotoğrafları yayımlandı.

İşte Yeni Doblo / Foto-Galeri

Ulusal pazarda 220 bin adete yakın satılan ihracatla beraber 1 milyon adete yakın toplam üretimiyle dikkat çeken Fiat Doblo’nun yeni nesli, tasarımı, binek otomobil konforu ve teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Tofaş’ın Bursa’deki fabrikasındaki bantlandan inerek tüm dünyayı fethetmeye hazırlanan yeni Fiat Doblo, yılda 120 bin adetten fazla üretilerek 50’den fazla ülkeye ihraç edilecek.

Fikri mülkiyet hakları Minicargo projesinde olduğu gibi Tofaş’a ait olan yeni Fiat Doblo, 2010 yılının Şubat ayına doğru Avrupa pazarlarında ve Türkiye'de satışa sunulacak.

Kabin içinde 7 kişiye kadar oturma alanı sunabilen ve çok sayıda eşya saklama haznesine sahip yeni Fiat Doblo’da elektrikli arka camlardan her bir yolcu için ayrı ayrı ayarlanabilen otomatik klimaya kadar birçok konfor unsuruna da yer veriliyor.

Yeni Fiat Doblo, ilk etapta biri benzinli ve üçü dizel olmak üzere toplam dört motor seçeneğiyle üretilecek. Motor yelpazesinin tek benzinli motor seçeneğini oluşturan 1.4 litre 95 HP’lik benzinli güç ünitesi dışında Multijet teknolojili 1.3 litre 90 HP, 1.6 litre 105 HP ve 2.0 litre 135 HP’lik turbo dizel motorlar görev yapacak.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı