GeriEkonomi ISS Türkiye, ‘dünya şampiyonu’ seçildi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

ISS Türkiye, ‘dünya şampiyonu’ seçildi

ISS Türkiye, ‘dünya şampiyonu’ seçildi

55 ülkede faaliyet gösteren dünyanın lider tesis yönetim şirketi Danimarkalı ISS’in 2017 yılı Dünya Şampiyonu ISS Türkiye oldu. 2017 yılı dünya birinciliğinin yanı sıra “En İyi Operasyon” ve “En İyi İnsan Kaynakları” kategorilerinde de birinciliği elde etti.

 

ISS’İN faaliyet gösterdiği 48 ülke arasından birinci olarak perçinledi. 2017 yılında 35.000 istihdam, 1,5 milyar tl ciro ve yüzde 24büyüme oranıyla isviçre, İngiltere, Almanya, ABD, Fransa gibi güçlü rakiplerini geride bırakan ISS Türkiye, Singapur’da gerçekleştirilen törende “En İyi Operasyon” ve “En İyi İnsan Kaynakları” kategorisinde birinciliğini ilan ettikten sonra “Dünya Şampiyonu” unvanına da sahip oldu. Kurulduğu 2005 yılında 72 milyon TL olan cirosunu son 13 yılda 20 kat büyütme başarısını gösteren ISS Türkiye, geçtiğimiz yıl Elmas Ödülü’nün sahibi olmuştu.

 ISS Türkiye CEO’su Cavit Habib de yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Tam 30 yıl önce, Haziran ayının 4’ünde okuldan artan zamanlarımda bu işi yapmaya başlamıştım. İşimi gerçekten seviyorum, şirketimi seviyorum, ekibimi seviyorum. Bu bizim için büyük bir tutku, bu sahnede olmak da büyük bir onur. Başardıklarımızla gerçekten gurur duyuyorum; daha da başarılı olmaya devam edeceğiz.”

 

 

 

 


 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle