GeriEkonomi İSGİD Başkanı İnanç Kabadayı oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İSGİD Başkanı İnanç Kabadayı oldu

İSGİD Başkanı İnanç Kabadayı oldu
refid:19649108 ilişkili resim dosyası

Türkiye’nin önde gelen iş adamlarının katılımıyla oluşturulan İstanbul Genç Girişimciler Derneği’nin (İSGİD) yapılan son genel kurulunda yapılan seçimin ardından Yönetim Kurulu Başkanlığına İnanç Kabadayı getirildi.

EGEYAPI Group Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten İnanç Kabadayı, genel kurulun ardından yaptığı açıklamada, “2012 yılı derneğimiz için gerçek bir atılım yılı olacaktır. Üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek ve hedeflerimize ulaşmak için birbirinden değerli genç iş adamı üyelerimiz ile birlikte önemli projelerin altına imzamızı atacağımıza inanıyoruz” dedi.

İnanç Kabadayı görevi devraldığı Murat Ersoy’a bir kez daha teşekkürlerini ileterek Türk iş dünyasının önde gelen girişimcilerini bir araya getiren İSGİD’in toplumsal ve ekonomik gelişim için mutlak sinerji ve paylaşım platformu oluşturacaklarını belirtti.

1974 yılında İstanbul’da doğan, evli ve 2 çocuk babası olan İnanç Kabadayı lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nde gerçekleştiren Kabadayı, EGEYAPI Group Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle