İş garantili e-ticaret sertifika programı başlıyor

Hürriyet Haber
04.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

Bilginet Bilişim Teknolojileri ve Doğuş Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Proje ortaklığında gerçekleştirilen “E-ticaret ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” 16 Ocak 2012' de Doğuş Üniversitesi’ nde başlıyor.

ETİCAD (Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği) tarafından da desteklenen proje,  çok hızlı gelişen e-ticaret sektöründeki, yetişmiş personel açığının giderilmesi ve bu alanda yatırım yapacak yeni girişimcilerin bilinçlendirilmesini amaçlıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bilginet Genel Müdür Yardımcısı Merter Özdemir, haftada 3 gün ve 8 Hafta Sürecek olan eğitimler toplamda 72 saat olarak planlandığını, 9 Mart 2012' de bitirilmesi öngörülen eğitim programı  sonucunda başarılı olan kursiyerler, Doğuş Üniversitesi tarafından verilecek ” E-ticaret ve Sosyal Medya Yönetmeni ” sertifikasının sahibi olacaklarını söyledi. Başarı sıralamasına göre yapılacak olan değerlendirme sonucunda, ilk 5 Kursiyer, Bilginet Bilişim Teknolojileri’ nin sunduğu E-ticaret Alt Yapısına ücretsiz olarak sahip olabileceğini belirten Özdemir, programa katılan her öğrenciye istekleri doğrultusunda E-ticaret alanında faaliyet gösteren firmalarda staj ve iş imkanı da sağlanacağını açıkladı.

Projeye, Bilginet, Paypal, Damat, Çikolatasepeti, Webcargo, Medyanet, Unifab, Klinik Ajans, Pordiva gibi sektörünün öncü kuruluşları da hem maddi, hem de içerik bakımından katkı sağladıklarının altını çizen ÖZDEMİR, e-ticaret ve sosyal medya alanında kariyer yapmak isteyen herkesi bu programa katılmaya davet etti.

Programa Katılmak isteyenler www.eticaretyonetmeni.com adresinden online başvuru yapabilecekler.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı