GeriEkonomi Inter Sigorta'da eksper toplantısı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Inter Sigorta'da eksper toplantısı

İnter Sigorta, kuruluşundan beri çalışmakta olduğu bütün eksperleriyle bir sohbet toplantısı düzenledi. Bu toplantıda Inter Sigorta Murahhas Üyesi Nihat Karaköse şirketin yapısı, bugüne kadar yaptıkları ve hedefleri konusunda eksperlere bilgi verdi.

Genel Sigorta Internet'te

Türk sigorta sektörünün en eski şirketlerinden biri olan Genel Sigorta, artık Internet sayfalarında. Gelişiminde bilgi ve teknolojiyi ön planda tutan Genel Sigorta'nın Internet sayfalarında, şirketin kimliği, ürünleri ve avantajları ile ilgili bilgiler bulunuyor. Genel Sigorta'nın hazırlanan sayfalarına www.Genel Sigorta.com adresinden ulaşılabiliyor.

ÖSS birincisine İhlas'tan ödül

İhlas Sigorta, 1998 ÖSS birincisini 1 milyar liralık Ferdi Kaza Sigortası ile ödüllendirdi. İhlas Sigorta Acentesi Karataş Sigorta Müdürü Ahmet Karataş, ÖSS birincisi Onur Kaya'ya ödülü olan 1 milyar değerindeki Ferdi Kaza Sigortası Sürmeli Otel'de düzenlenen bir törenle verdi.

EGS'den 6 aylık değerlendirme

EGS Sigorta 1998 yılının ilk altı aylık değerlendirmesini yaptığı Branş Müdürleri ve Bölge Müdürleri'nin de katıldığı müdürler toplantısı şirket merkezinde yapıldı. Geçen yılın aynı dönemine göre istihsalde yüzde 161 artışın olurken, 1998 yılının ilk 6 ayında istihsale göre teknik karda yüzde 15 olarak gerçekleşti.Yorumları Göster
Yorumları Gizle