Innovia, enflasyon farksız faizi 60 ayda sıfırladı

Meltem KARA
27.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Yeşil GYO’nun inşa ettiği 14 bin konutluk Innovia, enflasyon farkı olmadan 60 ayda faizi sıfırladı. Son etapta fiyatlar 94 bin liradan başlarken, “gerçek sıfır faiz” kampanyasının yanında arkadaşını getirenin taksidi siliniyor.

ÖZEL sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük proje olan Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) inşa ettiği 14 bin konutluk Innovia, 60 ayda faizi sıfırladı. Innovia’nın son etabı ve son fırsatı olan Innovia 4’te, banka kredinin olmadan, 60 ay sıfır faiz kampanyası başladı. Yeşil GYO, TEFE ve TÜFE farkını da ortadan kaldırarak sektörde ‘gerçek’ sıfır faiz uygulamasını başlattığını belirtiyor. Her bütçeye uygun farklı ödeme seçenekleri sunan Innovia 4’te fiyatlar da 94 bin liradan başlıyor. Haziran ayında satışa çıkan Innovia 4’ün yüzde 25’inden fazlası 3 ayda satılırken, satışlar yeni kampanya ile devam ediyor.

Enflasyon farkı yok

Innovia ile dileyen herkesin ev sahibi olabileceğini gösterdiklerini söyleyen Yeşil GYO Genel Müdürü Işık Gökkaya, şunları söyledi: “Yeşil GYO, projenin diğer etaplarında uyguladığı ödeme avantajlarını Innovia 4’ncü etap için de uyguluyor. Haziran 2011’de satışa sunulan ve kısa sürede yüzde 25’inden fazlası satılan Innovia 4 için yeni bir kampanya başlattık. Ev sahibi olmak isteyenleri gerçek sıfır faiz uygulamasına davet ediyoruz. Innovia projesinin başladığı günden bu güne aynı uygulamayı yapan Yeşil GYO olarak, özellikle bu konuya dikkat çekiyoruz. Banka kredisiz, 60 ay sıfır faiz imkanı sunan Yeşil GYO, TEFe ve TÜFE farkı olmadan kampanya yapıyor. 94 bin liradan başlayan fiyatlara satışı devam eden Innovia 4’ncü etapta yıllık enflasyon artışından etkilenmeyen sabit rakamınız ile banka kredisiz 60 ay sıfır faiz imkanı ile Innovia’da ev sahibi olmak çok kolay. Üstelik kişiye özel ödeme planları da sunuyoruz.”

Taksitler siliniyor

Innovia’da ‘Sil Taksit’ imkanı da bulunuyor. Innovia’nın satışa sunulduğu ilk günden bugüne kadar farklı kampanyalara imza attıklarını vurgulayan Işık Gökkaya, “Innovia 1, 2 ve 3’ün satış kampanyası döneminde arkadaşlarıyla birlikte ev sahibi olmak isteyen 5 aile Innovia’dan ev aldığında bir ev Innovia tarafından hediye ediliyordu. ‘Dostlarla birlikte’ konsepti olarak başlatılan bu özel fırsatın devamı olan ‘Sil Taksit’ avantajı ile Innovia Projesi’nden ev sahibi olduğunuzda, arkadaşınız da Innovia’dan ev aldığında sizin 2 taksitinizi siliyoruz. Dostlarınızla birlikte keyifli bir yaşam sürmek, bir evden çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz” diye konuştu.

49 metrekareden başlıyor

Innovia’nın son etabında 49-59 metrekare aralığında 1+1 daireler, 91-122 metrekare aralığında 2+1 daireler ve 120-135 metrekare aralığında 3+1 daireler yer alıyor. Beylikdüzü’nde yer alan, tamamı 4 etap ve 14 bin konuttan oluşan Innovia projesiyle Türkiye’de ilk kez özellikle orta gelir grubunun çok cazip fiyatlarla, kaliteli ve yüksek standartlarda ev sahibi olmasına fırsat yarattıklarını ifade eden Gökkaya, şöyle konuştu: “Innovia’nın 1, 2 ve 3’ncü etaplarında büyük bir satış başarısı yakaladık. Kısa sürede projenin ilk üç etabının satışını tamamlayarak daire sahibi olanların bir evden çok daha fazlasının sunulduğu Innovia’da yaşama başlamalarını sağladık. Satışı komple tamamlanan ilk üç etabın ardından dördüncü ve son etabın çalışmalarını da hızla tamamlıyoruz. Yeşil GYO, Aralık 2013 itibariyle teslim edilmeye başlanacak Innovia 4 ile 4 bin 750 aileyi daha evlerine kavuşturacak.”

Misafirler ‘Parti Evi’nde ağırlanıyor

INNOVIA’da kalabalık partiler veya yemekler organize edilmesi için de özel bir ‘parti evi’ bulunuyor. Endüstriyel mutfak teknolojisi ile donatılan 100 metrekarelik mutfağı, onlarca kişilik yemek masası ve oturma grupları ile bir mekanı, site sakinlerinin hizmetine sunuyor. Aynı mekanda, hem yemek pişirmek hem bilardo oynamak, karaoke yapmak, piyano çalmak da mümkün. Bu parti evi, misafirlerin eve sığmaması, evin kirlenmemesi gibi endişelerin ortadan kalkması için hazırlanırken, projenin tüm etaplarında yer alıyor.

‘Innovia Online’ sadece son etapta

YEŞİL GYO’nun hayata geçirdiği ‘Innovia Online’ ve internet alt yapısıyla site sakinleri teknolojiyle buluşuyor. Innovia Online ile site sakinleri, yönetim ve diğer site sakinleri ile iletişim kurabilecek ve sosyal imkanları değerlendirebilecek. Innovia Online her konutta bulunacak.  Projedeki ortak alanlarda da internet mevcut.

Eko Village geliyor

IŞIK Gökkaya, Yeşil GYO hakkında şunları anlattı: “Mevcut 21 GYO arasında 6’ncı sıraya yükselen Yeşil GYO, önümüzdeki 3 yıl içinde ilk 3 GYO arasına girmeyi hedefliyor. Hedefleri arasında 2011 yılının sonuna kadar İstanbul’da bir yeni projeyi daha hayata geçirmeyi planlayan Yeşil GYO, İstanbul dışında, gelişen ve öne çıkan diğer büyük kentlerde de Innovia Eko Village projesini gerçekleştirmek üzere çalışmalara başladı.”

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı