GeriEkonomi İndirim zincirinde halka büyüyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İndirim zincirinde halka büyüyor

Ekonominin canlandırılması ve tüketimin artırıymlası için Şişli Belediyesi tarafından başlanan indirim kampanyası, eklenen yeni halkalarla büyüyor. İndirim kampanyasının büyük ilgi görmesinin ardından birçok firma satışlarını arttırmak için çeşitli satış kampanyaları düzenlemeye başladı.

Ünlü İngiliz markası Laura Ashley, kadın ve kız çocuk giyiminden ev dekorasyonuna, Mothercare, çocuk ve ve hamile giyim ürünlerinde, Mexx firması da kadın erkek giyimden ayakkabıya kadar çeşitli ürün gruplarında yapılan nakit alışverişlerin yarısı kadar hediye çeki kazandırıyor.

Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) ve İstanbul'da Akmerkez'in 24-25 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği indirim günleri Beymen tarafından da desteklenecek. Beymen 2 günlük kampanya çerçevesinde kozmetik ürünlerinden, Prada Sport, Jil Sander, Armani Collezioni, Celine, Christian Dior gibi markalarn giysilerine, ev tekstilinden ev aksesuvarlarına, ayakkabı ve çantaya kadar Beymen ve Beymen Club'ın tüm ürünlerine yüzde 30 indirim uygulayacak.

Son günlerde ekonomik verilerdeki olumlu değişikliklerle birlikte tüketimin artmasına destek amacıyla kampanyaya destek verdiklerini belirten Beymen yetkilileri, Akmerkez ve Ankara'daki uygulamanın 24-25 Kasım tarihleri arasında yurt çapındaki tüm Beymen mağazalarında geçerli olacağını bildirdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle