Hürriyetim Compex'de

Hürriyet Haber
05.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

BİLGİSAYAR kullanıcılarına bilişim sektöründeki son gelişmeleri toplu halde sunan Compex 5. Multimedya ve Internet Fuarı'nda yerini alan Hürriyet Gazetesi'nin internet üzerindeki yayını ‘www.hurriyetim.com.tr’ fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Tepebaşı'ndaki TÜYAP İstanbul Sergi Sarayı'nda 2 Şubat Salı günü açılan ve yarın sona erecek olan Compex Multimedya ve İnternet Fuarı'nda bilgisayar ve internet kullanıcılarıyla buluşan ‘Hürriyetim’in 150 metrekarelik standını hergün 5 bini aşkın kişi ziyaret ediyor.

HEDİYELİ STAND

Hür FM'in DJ'leri Hürriyetim standında müzik yayını yaparken, e-posta ile Hürriyetim haber bültenlerine fuardaki stantda abone olanlar çeşitli hediyeler kazanıyor.

Hürriyetim standında ayrıca hergün ikibin Hürriyet gazetesi de ziyaretçilere armağan olarak dağıtılıyor. Altı internet erişimli bilgisayarın yanısıra, kiosk adı verilen, 2000'li yıllarda her köşe başında karşılaşıp her türlü ihtiyacımızı karşılamak için kullanacağımız internet erişimli bilgisayar terminalinden 4 adedinin bulunduğu Hürriyetim standı zengin içeriği, güçlü haber kaynağı, Piyasa net, Genç Hürriyetim, internet dergisi Agora, Şehir rehberi, Gezi rehberi, Astronet, İnsan Kaynakları ve Seri ilan sayfaları ile teknolojik gelişmelerden haberdar olmayı sağlayan Teknonet sayfalarıyla geleceğin medyasını bilgisayar kullanıcılarıyla Compex Multimedya ve İnternek Fuarı'nda buluşturuyor.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı