Hürriyet Seyahat, 10 yaşında

Hürriyet Haber
30.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

Hürriyet Gazetesi’nin eki Hürriyet SEYAHAT, 10 yaşında.

İlk kez 1999’da yayınlanmaya başlayan Hürriyet Seyahat aralıklarla sürdürüğü yayınını 2003’ten bu yana haftalık olarak aralıksız sürüdürüyor. Gazete tek turizm ve seyahat gazetesi olarak hem tüketiciye hem de seyahat kavramı içinde faaliyet gösteren tüm firmalara önemli katkılar sağladı. Hürriyet Reklam Koordinatörü İris Cıngı, “Hürriyet SEYAHAT en ekonomik tatil imkanlarından en lüks tatil rotalarına kadar her türlü tatil seçeneğini okuruyla buluşturup hem tatil hem de seyahat isteği oluşturuyor. Ayrıca okuru yeni yerler keşfetmeye teşvik ediyor. Yayın çizgisini başta güven, istikrar ve kalite odaklı oluşturan SEYAHAT, zengin içeriğiyle ve her bütçeye uygun çok seçenekli turizm ilanlarıyla Hürriyet okuruna kendi tercihine göre en uygun şartlarda gerçekleştirebileceği tatil imkanlarını gösteriyor” diye konuştu. Cıngı, 2003 yılında ortalama 13-14 sayfayla yayın yapan Hürriyet SEYAHAT’ın bugün 30 sayfanın üzerinde bir büyüklüğe ulaştığını vurguladı. Cıngı, “Ayrıca, Hürriyet Seyahat sayfalarından taşan bu zengin  içerikle dijital dünyada da  kısa sürede hakettiği yeri buldu. Kağıtta bulduğumuz bu değer Hürriyet Dünyası’nda her gün Hürriyet e-gazete aracılığıyla da okurlarına düzenli olarak ulaşmayı sürdürüyor” dedi.

Kalitenin simgesi

Hürriyet Seyahat Editörü Serhan Yediğ de, “Hürriyet SEYAHAT’in okurları, tüketim alışkanlıkları, hayat görüşleri ve modern yaşam tarzlarıyla farklılaşır. Onlar turizm endüstrisinin çok yüksek potansiyele sahip hedef kitlesidir. O yüzden de Hürriyet SEYAHAT aynı zamanda turizmde kalitenin de simgesidir. Türkiye’nin geleceği turizmde, turizmin geleceği ise kaliteli hizmet üretenlerin elinde. Tatil yapan, seyahat eden insanlar mutlu bireyler olurlar, mutlu bireyler güçlü toplumlar yaratırlar, güçlü toplumlar ülkelerini geleceğe daha da güçlenerek taşırlar” dedi. Yedig, kaliteden ödün vermeden daha iyisini üretmeyi sürdüreceklerini vurguladı.

Hürriyet SEYAHAT’in 10’uncu yaşı geçtiğimiz hafta Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Abdurrahman Arıcı’nın da katılımıyla  kutlandı. 10. yaş pastasını TÜRSAB Başkanı  Başaran Ulusoy , Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Dalmam, Reklam Direktörü Gönül Birkiye ve Reklam Koordinatörü İris Cıngı birlikte kesti.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı