GeriEkonomi Hürriyet, KOBİ'leri EKOBİ'yle kucaklıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hürriyet, KOBİ'leri EKOBİ'yle kucaklıyor

Hürriyet, ekonomide yeni bir sayfa açıyor. Bu sayfa ülke ekonomisinde, istihdamın, üretimin ve ihracatın gizli kahramanları konumundaki Küçük ve Orta Boy İşletmeler (KOBİ) için tasarlandı.

Türkiye'nin her yanında yıldızı parlayan KOBİ'lerin başarı öyküleri, sorunları ve beklentileri bu sayfalarda yer bulacak, Hürriyet okurlarıyla buluşacak.

Hürriyet Ekonomi Servisi'nden Sadi Özdemir tarafından hazırlanacak Hürriyet EKOBİ; ulusal basında genel olarak çok az yer bulabilen KOBİ'ler için yeni çözümler üretecek ve KOBİ'lerle ilgili tüm kuruluşların faaliyetlerini tanıtacak. Hürriyet böylece KOBİ'lerin sorunlarının ve çözüm önerilerinin Ankara'nın yoğun gündeminde kaybolmaması için çok önemli bir görev de yapacak.

EKOBİ sayfasında yer alacak reklamlar için de farklı bir çalışmaya gidildi. Reklam politikasında; KOBİ'lerin faaliyetlerinde her zaman ihtiyaç duyabilecekleri ürün ve hizmetleri sunan firmalara öncelik verildi. Bu anlayışa uygun olarak EKOBİ sayfasının ilk reklamverenleri de KOBİ'lerin önemini kavrayan üç büyük firma oldu. Bu öncü firmalar; Ford Otosan, Dışbank ve Microsoft. EKOBİ'ye reklam veren ve verecek olan firmalar, KOBİ girişimcilerine yönelik ürünlerini ve hizmetlerini en etkin şekilde tanıtmış olacak. Bir anlamda müşterileriyle düzenli iletişim kurma fırsatını bulacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle