GeriEkonomi HP ürünleri KVK bayilerinde
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

HP ürünleri KVK bayilerinde

Mobil iletişim cihazları distribütörü K.V.K., Hewlett-Packard`ın (HB) ürünlerini de bayilerindesatışı sunmaya başladı.

K.V.K., ilk etapta HP`nin DeskJet yazıcılarını, dijital fotoğraf makinalarını, Omnibook taşınabilir bilgisayarlarını ve Jornada avuçiçi bilgisayarlarını tüketiciyle buluşturuyor.

K.V.K. Genel Müdürü Haluk Gökçe, düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, geçtiğimiz on yıla damgasını vuran teknolojilik yeniliklerin PC ve cep telefonu olduğunu, bu ikisinin birleşmesinden ortaya çıkacak ürünlerin ise önümüzdeki yılları şekillendireceğini vurguladı.

HP ile işbirliğinden beklentilerini açıklarken, müşteri odaklı birfirma olduklarına dikkat çeken Gökçe, şöyle dedi:

``Mobil iletişim çerçevesinde müşterilerimizin gereksinimini karşılayacak ürünleri ve hizmetleri uygun koşullarla, kalite ve güven şemsiyesi altında sunmak bizim misyonumuzdur. Bunu gerçekleştirmek için işbirliği yapılması şart olan firmalardan birisi HP`dir. HP ile işbirliğimizden müşterilere maksimum yararı sunmayı hedefliyoruz.``

Kriz nedeniyle enterasan bir dönem içinde olunduğunu, ancak bu sürecin biteceğini belirten Gökçe, bunu dikkate alarak adımların atılması, projelerin planlanması ve hayata geçirilmesi gerektiğine işaret etti.

Haluk Gökçe, bir soru üzerine, Türkiye`de pazarın daralmasına karşın, K.V.K.`nın Kazakistan, Moldova ve Gürcistan`da bulunan bayilerinde ciddi cirolar elde ettiklerini, birkaç ay içerisinde başka ülkelerde de yatırımlar yapacaklarını bildirdi.

HP Genel Müdürü Şahin Tulga da konuşmasında, pazara sundukları bilgisayar altyapı ürünleri, elektronik hizmetler yanında en önemlisinin bilgi cihazları olduğunu vurgulayarak, K.V.K. ile işbirliği sayesinde bilgi cihazları pazarında daha etkin rol oynayacaklarını kaydetti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle