GeriEkonomi Hilton'da muhteşem düğün
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hilton'da muhteşem düğün

Hilton'da muhteşem düğün
refid:13084300 ilişkili resim dosyası

Türkiye’de halı sektörünün önde gelen işadamlarından, İbrahim Nalbant, muhteşem bir düğünle kızını evlendirdi.

DÜĞÜNDEN KARELER...

Ayşegül Nalbant ile Arif Kolko'nun Hilton Oteli Convention Center'da gerçekleştirilen ve işadamları toplantısını andıran düğününe, Simpaş Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, Mermerler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer, Yalçın Ayaydın, Mevlüt Aslanoğlu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, İstanbul Valisi Muammer Güler, Bisse Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kefeli, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık ve Şah Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi Selma Şahin, Tuna Çelik'in patronu Turan Tuna ve oğlu (İstanbul Sanayi Odası Başkan Yardımcısı) Nuri Tuna, LC Waikiki markasıyla bilinen Taha Group-Tema Mağazacılık'ın ortaklarından Vahap Küçük, Türk-Sudan İş Konseyi Başkanı Kadir Taçyıldız, Ali Akbulut, düğün sahibi İbrahim Nalbant'ın abisi Nuryıldız'ın sahibi Şahin Nalbant, Muammer Şahin, Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Başkanı Prof. Mesut Parlak, Çetin Palancı, turizmci Ali Bozatlı ve Nihal Işık gibi ünlü simalar katıldı.

Uzun süredir birbiriyle görüşemeyen işadamları, düğün töreninde sohbet etme imkânı buldu.

Aynur Ayaz’ın sunuculuğunu yaptığı düğün töreninde, davetliler Yonca Lodi ve Bülent Serttaş’ın şarkıları ve türküleriyle eğlendi.

Davetliler arasında bulunan Kenan Işık’ın da, Bülent Serttaş’la birlikte sahneye çıkarak şiirler okuduğu düğün töreninde, Vali Muammer Güler de gecenin sonuna kadar davetlilerle sohbet edip eğlendi.

Nurteks Halı’nın ihracat müdürü olan Ayşegül Nalbant ile Amerika’da yaşayan işadamı Arif Kolko, gece geç saatlere kadar süren düğün töreninin ardından balayı için Amerika’ya uçtu.

Damat Arif Kolko’nun işleri nedeniyle yaklaşık bir yıl boyunca Amerika’da yaşayacak olan çift, ardından Türkiye’de iş kuracaklar.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle