Hawai'yi Beylikdüzü'ne taşıdılar

Hürriyet Haber
07.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

IBM Türk, Beylikdüzü'nde dün başlayan Bilişim 2000 A CeBIT Event Fuarı’nda, 500 metrekarelik özel bir alana ‘Hawa-e’ adıyla mini bir Hawai kurdu. IBM Türk standı, bu ilginç dekoru ile fuarın eğlence merkezi haline geldi.

AVRUPA'nın ikinci, kendi bölgesinin en büyük bilgi teknolojileri fuarı Bilişim 2000 A CeBIT Event dün kapılarını ziyaretçilere açtı. Toplam 1000 şirketin ürünlerini sergilediği ve 10 Eylül'e kadar açık olacak fuarı 150 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Bilişim fuarına alışılmadık bir içerikle katılan IBM Türk, 500 metrekarelik özel alana ‘‘Hawa-e’’ adıyla mini bir Hawai kurdu.

10 Eylül'e kadar açık kalacak olan fuarda, ziyaretçilerini ‘‘Hawa-e’’ isimli ve fuar alanın ikinci katında yer alan özel bölümde ağırlayan IBM Türk, farklı dekorasyonlarıyla fuarın eğlence merkezi haline geldi. Bu yılki fuarda özellikle gençleri hedefleyen etkinliklerle yer alan IBM Türk yetkilileri de adına uygun olarak tasarlanan Hawa-e'de renkli tişörtleriyle yeni ürünleri hakkında ziyaretçilere bilgiler veriyor.

NETVISTA FUARDA

ThinkPad ve PC'lerini farklı dekorlar içerisinde ziyaretçilerin kullanımına sunan IBM, yeni ürünü NetVista'yı da fuarda sergiliyor. Hawa-e'deki Internet Surf Cafe'de PC ve ThinkPad'lerde surf yapıp en sevilen bilgisayar oyunlarını oynayan ziyaretçiler, bilgisayarlar üzerindeki teknolojinin konu edildiği filmleri izleyip, Hawa-e Dj'inin gün boyunca yaptığı müzik yayını eşliğinde eğlenceli vakit geçirme şansı buluyor.

Öte yandan fuar girişinde dağıtılan iki parçalı puzzle'ın tek parçasını IBM Hawe-e'ye gelerek diğer parçasıyla tamamlayan tüm ziyaretçiler de çeşitli hediyeler kazanma şansına sahip oluyor. IBM ayrıca fuar boyunca sergilediği ürünleri fuarın son günü açık artırmayla satıp elde ettiği geliri Eğitim Gönüllüleri Derneğine bağışlayacak.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı