GeriEkonomi Havayolları yeni yıla promosyonla giriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Havayolları yeni yıla promosyonla giriyor

Havayolu şirketleri 1999'da bir yandan 1998'deki promosyonlarına devam ederken, diğer yandan da ürün yelpazelerine yenilerini ekleyecekler. Bir yıldır Kuzey Amerika hattı haricinde tüm hatlarda Türkiye çıkışlı ortak fiyat uygulayan Swissair, Avusturya Hava Yolları, Sabena ve Türk Hava Yolları, Kasım 98-Mart 99'da da ortak fiyat uygulamasını sürdürecek. Kuzey Amerika hattında ise Delta Havayolları ile ortak fiyatlar kullanılacak.

Özel fiyat kampanyalarına göre 31 Mart 1999'a kadar Avrupa'da 29 şehre 299 dolar ödeyerek, Swissair, Avusturya Havayolları ve Sabena ile uçmak mümkün. ‘‘Visit Europe’’ kampanyası ise Avrupa'da birçok şehre gitmek isteyen yolcular minimum beş, maksimum on kupon olmak şartıyla, kupon başına 130 dolar ödeyerek, uzun seyahatleri çok uygun fiyatlarla gerçekleştirebilecekler. Bu kampanya içinde Swissair ile birlikte Qualiflyer üyesi beş ayrı Avrupa hava yolu da yer alıyor.

BEDAVA AMERİKA

Aynı havayolları, Kuzey Amerika için mart ayı sonuna kadar çok özel fiyatlar uygulayacaklar. Örneğin New York ve Boston'a 489 dolar, Los Angeles ve San Francisco'ya 659 dolara uçmak mümkün. Aileler içinse geçen yılki Amerika promosyonu yeniden uygulanacak. ‘‘Amerika'ya Çocuklar Bedava’’ kampanyası boyunca, iki tam biletle seyahat edecek ebeveynler, ilk çocuklarını bilet fiyatının sadece yarısını ödeyerek, ikinci çocuklarını ise ücretsiz olarak yanlarına alacaklar.False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle