GeriEkonomi Hannover Sanayi Fuarı pazartesi başlıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hannover Sanayi Fuarı pazartesi başlıyor

Hannover Sanayi Fuarı pazartesi başlıyor

Alanında dünyanın en büyüklerinden biri olan Hannover Uluslararası Sanayi Fuarı, pazartesi günü başlıyor. Dört gün açık kalacak fuara 71 ülkeden 6 bin 615 şirket katılacak. Türkiye’den fuara katılacak şirket sayısı yüzde 30 arttı.

HANNOVER Sanayi Fuarı’nın bu yılki ‘partner ülke’si Polonya. Fuara Polonya’dan 128 şirket katılacak. En çok katılımcı ev sahibi Almanya’dan katılacak. 2 bin 600 Alman şirketi fuarda stant açacak. Fuara Çin’den bin 390, İtalya’dan 460, Türkiye’den 180 ve Hindistan’dan 170 şirket katılacak. Fuara 100 bin yurt dışından 300 bin ziyaretçi bekleniyor. Fuar hakkında bilgi veren Hannover Ticaret Ataşesi Ruhi Deniz, şöyle dedi:

Hannover Sanayi Fuarı pazartesi başlıyor

“Hannover Uluslararası Sanayi Fuarı, endüstri 4.0 başta olmak üzere; enerji, tasarım ve metal teknolojilerindeki gelişmelerin takip edilmesinde ve ihracatçılarımızın mevcut pazarlarını güçlendirerek yeni iş ve yatırım imkanları elde etmesine önemli katkı sağlayacak. Fuara ülkemiz meslek kuruluşları da büyük ilgi gösteriyor. İstanbul ve Ankara, Gebze Ticaret Odası, Gaziantep Sanayi Odası, Makine İhracatçıları Birliği, AKDER–Akışkan Gücü Derneği, Makine İmalatçıları Birliği, Endüstriyel Otomosyon Sanayicileri Derneği, Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği ve Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği birden fazla holde yer alan stantları ile tanıtım ve iş geliştirme faaliyetleri yürütecek.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle