Halkbank sınav sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak?

Hürriyet Haber
26.12.2017 - 13:31 | Son Güncelleme:

Halkbank sınav sonuçları için vatandaşların sorgulaması devam ediyor. Türkiye genelinde birçok noktadan toplam 1295 kişiyi istihdam etmeye hazırlanan Halkbank, personel alımı sınav sonuçları için değerlendirmesini sürdürüyor. Peki, Halkbank sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 1295 kişinin istihdamının sağlanacağı Halkbank sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler

Halkbank, servis görevlisi ve gişe personeli alımı için gerçekleştirdiği sınavın sonuçlarını değerlendirmeye devam ediyor. Toplam 1295 kişiyi kadrosunda istihdam edecek olan Halkbank'ın, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen sınavın ardından adayların sorgulamaları sürüyor. Peki, Halkbank sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, tarih detayı

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Genel puanı (60) ve daha üzerinde olup tercih ettiği illere göre başarı sıralamasına giren adaylar mülakata girmeye hak kazanacaktır. Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ise banka yetkilileri tarafından henüz açıklanmadı.

İTİRAZ NE ZAMAN YAPILIR?

Yazılı sınav sorularına itiraz, en geç 13 Aralık 2017 tarihi mesai bitimine kadar, halkbanksinavi@istanbul.edu.tr e-posta adresi üzerinden Üniversiteye yapılabilir.

Yazılı sınav sonucu https://halkbank.istanbul.edu.tr internet adresi üzerinden ilan edilecektir. Adaylar, yazılı sınav sonucuna ilişkin itirazlarını, halkbanksinavi@istanbul.edu.tr e-posta adresi üzerinden sonuçların yayınlandığı günü takip eden 3 (üç) iş günü içerisinde Üniversiteye yapabilirler.

 

Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı