GeriEkonomi Güneydoğu için 'kellik' açılımı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güneydoğu için 'kellik' açılımı

Güneydoğu için 'kellik' açılımı
refid:12966697 ilişkili resim dosyası

Gündemin en üstlerinde yer alan “Güneydoğu açılımına” şimdi de bir sağlık kuruluşu katıldı.Doğu ve Güneydoğu’da yaşayan ve kellik sorunuyla karşı karşıya kalanlara Esteworld Uluslararası Estetik Merkezleri çok özel bir kampanya ile estetik açılım sunuyor.

Doğu Anadolu’da Erzurum, Güneydoğu Anadolu’da Diyarbakır illerinde yaşayanlara özel bir uygulama başlatan Esteworld, saç ekimi yaptırmaya gelecek olanların uçak ile gidiş dönüş, İstanbul’da 5 yıldızlı otelde konaklama ve şehir içi ulaşımlarını ücretsiz karşılıyor.

Esteworld Medikal Direktörü Uzm. Dr. Servet Terziler, ülke genelinde barışa çok büyük bir özlem duyulduğunu belirterek, “Bizde bir sağlık kuruluşu olarak Doğu ve Güneydoğu’da yaşayan vatandaşlarımıza çok özel bir kampanya hazırlayarak onlara pozitif ayrımcılık yapmak istedik. Bu bir estetik açılımdır” dedi.

Dr. Terziler, Diyarbakır ve Erzurum illerinin pilot bölge olarak seçildiğini vurgulayarak şöyle konuştu:
“Biz ülkemizdeki bu barış havasına bir katkı sağlamak istedik. Mutlu insanların yüreklerinde barışın ve sevginin hakim olacağına inanıyoruz. İnsanlar yıllar önce kaybettikleri saçlarına, saç ekimiyle hemen kavuşabiliyorlar. Orada yaşayan insanlarda bizim insanlarımızdır. Diyarbakır veya Erzurum’dan İstanbul’a merkezlerimize saç ektirmeye gelecek kişilerin her türlü ulaşım ve konaklama masraflarını karşılıyoruz. Ayrıca onlara çok özel saç ekim paket fiyatları da sunuyoruz. Şu anda uygulamamıza yoğun bir ilgi var. Bu kampanyamızı başka illere de taşımayı planlıyoruz. Bu bölgede yaşayan kişiler bize iki günlerini ayırmaları yeterli. Onlara ömür boyu kullanacakları doğal saçlarını hediye ediyoruz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle