GeriEkonomi Gökhan Tiritoğlu: Yaratıcılığın ödüllendirilmesi bütün üretim faaliyetlerinde çok önemli
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökhan Tiritoğlu: Yaratıcılığın ödüllendirilmesi bütün üretim faaliyetlerinde çok önemli

Gökhan Tiritoğlu: Yaratıcılığın ödüllendirilmesi bütün üretim faaliyetlerinde çok önemli

Sedat Tahir A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Tiritoğlu; Kırmızı Ödülleri'nden bahsederken; "Yaratıcılığın ödüllendirilmesi sadece iletişim çalışmalarında değil, bütün üretim faaliyetlerinde çok önemli. Kırmızı Ödülleri gibi köklü bir organizasyon tarafından yaptığımız iletişim çalışmalarının yaratıcılığının onaylanması ise doğru ürünleri, doğru iletişim çalışmalarıyla piyasaya sunduğumuzu bize gösteren çok önemli bir ölçüt" dedi.

İletişim çalışmalarında yaratıcılık nasıl bir yer tutuyor, rol oynuyor, ne kadar önemli?

AR-GE çalışmalarımızla ezber bozan ürünler geliştiriyoruz ve ürün gamımızdaki bu yaratıcılığı, ürünlerimizin tanıtımında da göstermek bizim için çok önemli. Bir COOK ürününün sunduğu işlevselliğini anlatmak da ancak yaratıcı çalışmalarla sağlanabiliyor.

Kırmızı Ödülleri sektöre ne katıyor, ne kadar önemli?

Yaratıcılığın ödüllendirilmesi sadece iletişim çalışmalarında değil, bütün üretim faaliyetlerinde çok önemli. Kırmızı Ödülleri gibi köklü bir organizasyon tarafından yaptığımız iletişim çalışmalarının yaratıcılığının onaylanması ise doğru ürünleri, doğru iletişim çalışmalarıyla piyasaya sunduğumuzu bize gösteren çok önemli bir ölçüt.

Bu yıl reklamverenlere de Kırmızı Ödül Heykelciği taktim edilmeye başlandı. Reklamveren olarak Kırmızı Yaratıcılık Ödülü kazanmanın önemi nedir?

Reklamveren olarak ödül heykelciğine sahip olmamız; bize sunulan işler arasından doğru olanı seçtiğimizin, doğru ürün için doğru iletişim çalışmalarını ayırt edebildiğimizin ve ajansımızla uyum içinde çalıştığımızın bir göstergesi olarak gurur verici. Organizasyonun böyle bir jestte bulunması bizi oldukça sevindirdi.

Gökhan Tiritoğlu: Yaratıcılığın ödüllendirilmesi bütün üretim faaliyetlerinde çok önemli

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle