GeriEkonomi Gezisitesi.com'da uluslararası ödül heyecanı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gezisitesi.com'da uluslararası ödül heyecanı

2010 yılında 6.sı düzenlenen Dijital Başarıların ödüllendirildiği Uluslarası Davey Awards Web Yarışmasında “Gümüş Ödül” kazanan Gezisitesi.com'da ödülün heyecanı yaşanıyor.

Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen ve dünyanın her yerinden katılımcıları bulunan Uluslarası Davey Awards Web Yarışmasında Gezisitesi.com “Online Marketing” kategorisinde binlerce adayın arasında “Gümüş Ödül” alma başarısı göstermişti.

Gezisitesi.com Pazarlama Departmanından Reklam ve Pazarlama Müdürü Deniz Özkan, ödülü kazanabilmek için çok büyük yeniliklere gittiklerini söyledi.  

Bu ödülün sitenin fonksiyonları, düzeni, tasarım ve renk birliği ele alınarak verildiğini söyleyen Özkan, "Büyük titizlikle projelendirilen ve hayata geçirilen yeni yüzümüzün bu şekilde ödüllendirilmesi hepimizi çok mutlu etti" dedi.

Turizmde Dünya devleri sayılan kuruluşlar ile aynı fonksiyonlarda bir siteye sahip olduklarını ifade eden Reklam ve Pazarlama Uzmanı Yrd. Renay Keskin ise, "Misafirlerimizin hiçbir fırsatı kaçırmaması için kampanyalarımızı ürün sayfalarında ikonlarla daha anlaşılır hale getirdik. Sitemizin dizaynını daha pratik, daha dingin, daha online bir görünüme kavuşturarak çok iyi bir site ortaya çıkardık" dedi.

YARIŞMAYA 4 BİNİN ÜZERİNDE KATILIM OLDU

Akademinin üyeleri arasında Disney, HBO, MTV, Wired ve Yahoo gibi kuruluşların üst düzey yöneticilerinin bulunduğu yarışmaya bu yıl 4,000’in üzerinde katılım gerçekleşti.

İnternet reklamcılığı, pazarlama ve teknoloji konularında uzman kişilerden oluşan IAVA üyeleri tarafından tasarım, teknoloji kullanımı, yenilik ve gelecek vizyonu açısından değerlendiriliyor. Bu konuda üstün başarı gösteren projeler IAVA tarafından ödüllendiriliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle