GeriEkonomi Fujifilm yenicarsim.com'da mağaza açtı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fujifilm yenicarsim.com'da mağaza açtı

Fujifilm yenicarsim.com'da mağaza açtı
refid:21348814 ilişkili resim dosyası

Fujifilm, özellikle outlet ürün ve aksesuarlarda son kullanıcıya daha hızlı ulaşabilmek için www.yeniçarşım.com’da mağaza açtı.

Tüketicilerin fotoğraf ürünleri alanındaki farklı ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerin fiyatları, 19 TL ile 1.125 TL arasında değişiyor.

Konuyla ilgili olarak Fujifilm Eğitim Sorumlusu ve BT Uzmanı Tufan Öztürk şunları söyledi:

"Pazardaki lider firma yapımızı korumak için yenilikçi, yaratıcı yaklaşımları cesaretlendiriyor ve teknolojinin hızla değişen yapısının aynı dinamizmle izlenmesi yolunda hareket ediyoruz. Özellikle outlet ürünlerde ve aksesuarlarda son kullanıcıya daha hızlı ulaşabilmek için yeniçarşım.com’da mağaza açtık. Bu kararımızda Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi de etkili oldu. Yeniçarşım.com’un kullanıcı arayüzlerini çok başarılı buluyoruz. Platformda yer almak satışlarımıza da olumlu katkıda bulundu."

Yeniçarşım.com Genel Koordinatörü Emre Çorbacı da büyük mutluluk duyduklarını ve işbirliğinin uzun yıllar devam etmesini dilediklerini söyledi. Çorbacı, "Kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap vermek istiyoruz ve bu nedenle geniş bir ürün yelpazesi sunabilmek bizim için büyük önem taşıyor. İşbirliği içinde olduğumuz marka ve mağazalara yenilerini eklemeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle