GeriEkonomi Ford Otosan'a 3 ödül birden
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ford Otosan'a 3 ödül birden

Ford Otosan'a 3 ödül birden
refid:13559651 ilişkili resim dosyası

Türkiye otomotiv endüstrisinin önemli markalarından olan markası Ford Otosan iş sağlığı ve güvenliği alanında yaptığı çalışmalarla 1999 yılından bu yana düzenlenen ve bu alanda Ford dünyası içinde en prestijli yarışma olan “President Health and Safety Award” programı dahilinde 2007 ve 2008 yıllarında aldığı ödüllere 2009 yılında yenilerini ekledi.

50. yılını kutlayan Ford Otosan 1999 yılından bu yana düzenlenen ve bu alanda Ford Motor Company’nin en prestijli ödülü olan “President Health and Safety Award” programı dahilinde 2007 ve 2008 yıllarında almış olduğu ödüllere 2009 yılında yenilerini de ekledi

Kocaeli ve İnönü olmak üzere iki farklı noktadan başvuruda bulunan Ford Otosan’ın sunmuş olduğu projelerinden üçü farklı dallarda ödüller aldı. 2009 President Health and Safety Award programında Ford Otosan İnönü Fabrika Müdürlüğü’ne bağlı Üretim Planlama Müdürlüğü’nün Yaya Güvenliği Uygulama Felsefesi projesi Avrupa Kıtası’nın En Yenilikçi Proje Ödülü’nü alırken, İnsan Kaynakları Direktörlüğü İş Sağlığı & Güvenliği Müdürlüğü’ne bağlı Sağlık Ekip Liderliği’nin Acil Sağlık Vakalarına Müdahaleyi Geliştirme İşlemi projesi Özel Takdir Ödülü ve Kocaeli Fabrika Müdürlüğü’nün iş sağlığı & güvenliğindeki sürekli iyileşmelerinden dolayı İş Sağlığı, Güvenliği ve Kültürel Dönüşümünde Organizasyonel Olarak Sürekli Taahhüt prosesi ise Özel Takdir Ödülü aldı.

Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı Nuri Otay ödüllerle ilgili olarak “Türkiye Otomotiv endüstrisinin lideri olarak 10 yıldır gerçekleştirilen Sağlık ve İş Güvenliği Başarı ödüllerinde 2009 yılında üç ödül birden almış olmaktan gurur duyuyoruz. Ekip arkadaşlarıma çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Tıpkı otomotivin ana vatanında Transit Connect ile almış olduğumuz ödül gibi, bu ve bunun gibi ödüllerle Ford Otosan olarak Türkiye’yi uluslararası arenada gururlandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle