GeriEkonomi Festivalleri Facebook üzerinden tasarladılar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Festivalleri Facebook üzerinden tasarladılar

Festivalleri Facebook üzerinden tasarladılar
refid:14579257 ilişkili resim dosyası

Sabancı Holding, üniversitelerde düzenlenen bir çok festivalden farklı olarak, öğrencilere kampüslerinde görmek istedikleri festivali sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden kendilerine tasarlattı. Üniversitelilerin tasarladığı bu festivalleri Sabancı Holding öğrencilerin kampüsüne getiriyor.

Oylama sonunda en çok tercih edilen festival içeriği Sabancı Holding tarafından “Sabancı Baharı” adı altında 05 Mayıs’ta Adana Çukurova Üniversitesi’ne, 10 Mayıs’ta İzmir Ege Üniversitesi’ne, 14 Mayıs’ta Ankara Hacettepe Üniversitesi’ne, 17 Mayıs’ta Kayseri Erciyes Üniversitesi’ne ve son olarak da 23 Mayıs’ta İstanbul Sabancı Üniversitesi’ne getirilecek. Bu şehirlerdeki tüm üniversite öğrencilerine açık olacak Sabancı Baharı’nda müzik grubu MFÖ de sahne alacak.

Sabancı Holding CEO’su Ahmet Dördüncü etkinlikle ilgili olarak “Sabancı Holding olarak işlerimizde “birlikte yaratmak” felsefesini benimsiyoruz ve bu felsefeye her zaman inandık. Sabancı Baharı da bu felsefenin bir sonucu.  Bu vesileyle gençlerin tasarladıkları, baştan sona katılımcı olacakları ve kendi tarzlarında eğlenecekleri bir festivali Sabancı olarak bazı kampüslerde hayata geçirme kararı aldık. Bu sadece eğlendiren bir festival olmayacak, aynı zamanda kültürel ve sanatsal olarak da gençlere katkıda bulunacak” dedi.

Gençler kendi festivallerini Facebook üzerinden tasarladı

Üniversite öğrencileri, festivallerinde görmek istedikleri aktiviteleri  facebook.sabanci.com adresine tıklayıp kendileri belirledi.

Öğrencilerin seçimine göre festival kapsamındaki gündüz aktivitelerinde Çikolata Atölyesi, El Sanatları Atölyesi, Tasarım Atölyesi, Müzik Atölyesi, Karaoke, Kariyer Avı, Pro Evolution Soccer (PES), Guitar Hero, Nintendo Wii gibi eğlenceli aktiviteler de yer alacak. 

Mayıs ayı içinde Türkiye’nin çeştli bölgelerindeki beş üniversitede başlayacak olan Sabancı Baharı’nda gençler eğlenceyi kendi tarzlarında istedikleri gibi yaşama fırsatını yakalayacaklar.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle