GeriEkonomi Eyüp Belediyesi ile 'hijyen' protokolü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eyüp Belediyesi ile 'hijyen' protokolü

Eyüp Belediyesi ile 'hijyen' protokolü

EYÜP Belediyesi'nin ile Eczacıbaşı ile ortaklaşa başlattığı 'Hijyende Mükemmellik' projesi düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu tarafından imzalanan protokolle, ilçede bulunan işletmelerin hijyen durumları denetlenecek. Proje kapsamında, Eyüp'te bulunan işletmelere eğitimler verilecek ve bu işletmelere periyodik denetimler gerçekleştirilecek. Denetimleri başarılı geçen işletmelere ise güvenliğin simgesi olan 'Hijyende Mükemmellik' sertifikası verilecek.

TÜKETİCİLER TEMİZLİĞİ ÖNEMSİYOR
Protokolün imzalanmasından sonra konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, "Hijyen önemli bir alan. Tüketicilerin en çok önemsediği şey temizlik. Yani siz ne kadar kaliteli ne kadar leziz bir ürün ortaya koyarsanız koyun, hizmetiniz çok kaliteli ve çok hızlı da olsa eğer hijyen noktasında eksiğiniz varsa hiçbir şansınız yok. Hijyeni çok önemsiyoruz, estetiği çok önemsiyoruz, sunumu çok önemsiyoruz. Mekanların mimarilerinin, fonksiyonlarının daha düzgün olmasını önemsiyoruz. İnşallah bu çalışmamız, katılan esnaflarımızla birlikte çok güzel bereketli sonuçlar verecek. İnşallah bu projeyi daha çok yaygınlaştıracağız, başka bölge ve lokasyonlarımıza yaymamız gerekiyor. Çünkü bu çalışmalar yada benzer çalışmaların artması kesinlikle ve kesinlikle esnafımızın işine gelecektir. Onun işlerinin daha iyi olmasını sağlayacak, dolayısıyla tüketiciye yansıyacak bir çalışmadır” dedi.

Koçoğlu ise, Eczacıbaşı Profesyonel olarak işletmelerin hijyen alanında çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini belirterek; “Pazara sunduğumuz ürün ve hizmetlerde sadece işletmelerin ihtiyaçları değil tüketicilerin beklentilerini de her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Bu amaçla işletmeleri sadece geniş ürün portföyümüzde değil Eczacıbaşı Profesyonel Akademi ile eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sektör adına benimsediğimiz bu misyon ile 2017 yılında da hem işletmelere fayda sağlayacak hem de tüketicilerin memnuniyetlerini üst seviyeye çıkaracak projeler üzerine çalıştık ve, ‘Hijyende Mükemmellik’ projesini geliştirdik. İnanıyoruz ki bu projeye dahil olacak işletme sahipleri, Eczacıbaşı Profesyonel ile hizmet kalitelerini yukarıya taşıyacaklar. Bu gün Eyüp Belediyesi’yle hayata geçirdiğimiz ‘Hijyende Mükemmellik’ projemizle işletmelerinizin hizmet kalitesini güvenilir bir kurum olarak belgelemeyi ve müşteriler nezdinde algısını yükselterek işletmelerinize değer kazandırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
İşletmelere sertifika verilecek

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle