GeriEkonomi EVE DANSÖZ
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

EVE DANSÖZ

Bir telefon etmeniz yeterli

Eğlence sektörü hizmette sınır tanımıyor. Antalya'da yeni açılan bir şirket, yılbaşı ve özel günlerde evlere kiralık dansöz servisi başlattı.

SINIR tanımayan eğlence sektöründe yeni bir akım başladı. Antalya'da yeni hizmete açılan bir şirket, yılbaşı ve özel günlerde evlere kiralık striptizci ve dansöz servisi yapıyor. Gazetelerde ilanı yayınlanan şirketi telefonla arayanlar, tarih, zaman ve yerini belirterek striptizci istiyor.

SIKI KORUMA

Genellikle yılbaşı gibi özel akşamlarda ve doğumgünü partilerinde rağbet gören striptizci servisi, randevu verilen eve koruma eşliğinde geliyor. Evde programını yine korumaların çemberinde yapan birbirinden güzel Rus kızlarını, randevu yerinden ayrılırken de korumaları yalnız bırakmıyor.

ABD PATENTLİ EĞLENCE

Amerika patentli bir eğlence çeşidi olan ev striptizinin 40 dakikası 100 dolara maloluyor. Servisin büyük ilgi gördüğünü belirten şirket yetkilisi Hande Tonbuş, ‘‘Bu kadar ilgiyi biz de beklemiyorduk. Özellikle sosyetenin tanınmış simaları ev striptizini çok sevdi’’ diye konuştu.

Nasıl ulaşılır ?

Antalya'da ev striptizini başlatan şirket, Özgürlük Bulvarı Şirinyalı Mahallesi Gamze Ekinci Apt. 337-5 Kat:1 adresinde faaliyet gösteriyor. Yılbaşında böyle bir hizmet bekleyenler için işte şirketin telefon numaraları. 324 42 40 ve 41 ile 0.535.363 66 40


Yorumları Göster
Yorumları Gizle