Evcil hayvanlara özel sigorta

Hürriyet Haber
26.04.2016 - 11:48 | Son Güncelleme:

Aksigorta yeni ürünü Pati Sigortası ile can dostlarımızı güvence altına alırken, sokak hayvanlarını da korumak üzere bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Aksigorta’nın Haçiko ile yaptığı işbirliği sayesinde her Pati Sigortası poliçesi gelirinin yüzde 10’u sokak hayvanlarının beslenmesi ve bakımı için Haçiko’ya bağışlanacak. Pati Sigortası ile can dostlarını güvence altına alan sigortalılar, sokak hayvanlarının korunmasına katkı sağlamış olacaklar.

Ev hayvanlarının acil durumlardaki tedavi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kapsamlı teminatlarla gelen Pati Sigortası, aşıları tamamlanmış olan 6 aydan büyük 10 yaşından küçük olan tüm ırk ve cinsiyetteki kedi ve köpekler için yapılabiliyor. 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ile yasal kimliklendirme ekipmanı olarak belirlenen mikroçipi de hediye eden Pati Sigortası, mikroçipin anlaşmalı veteriner kliniklerinde ücretsiz olarak uygulanmasının ardından geçerli oluyor. 

Yüksekten düşme sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar, herhangi bir kaza veya enfeksiyon sebebiyle oluşabilecek göz tedavileri, trafik kazası sonucu oluşan tüm sağlık problemleri, yanma, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma ve batması sebebiyle oluşacak tedaviler ve zehirlenmeler Pati Sigortası’nın güvencesi altında bulunuyor.

Etiketler: köpek , böcek , sigorta
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı