GeriEkonomi Esnafa elektronik indirim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Esnafa elektronik indirim

Esnafa elektronik indirim

İŞLETMELERE maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlama hedefinde olan Vodafone İş Ortağım, Türkiye’nin lider e-ticaret sitesi Hepsiburada ile esnafa özel kampanyasını hayata geçirdi.

Esnafın ihtiyaçlarını dükkanından çıkmadan tek bir tuşla indirimli yapabilmesini hedefleyen Vodafone ve Hepsiburada iş birliği kapsamında elektrikli ev aletleri, otomobil, yapı market ve bahçe kategorilerindeki tüm ürünler Vodafone’lu esnafa özel yüzde 20 indirimli. 2-9 Ocak döneminde sadece bir hafta boyunca geçerli olacak kampanya, Vodafone’lu esnafın dükkanından çıkmadan ihtiyaçlarını akıllı telefonu, tableti ya da bilgisayarıyla internete girerek ürünlerin esnafın kapısına kadar gitmesini sağlıyor.

Esnafın hızla dijital dönüşümde yerini alması için Yarına Hazırım Platformu’yla onları yakından tanımayı amaçladılarını ifade eden Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “Ekonomimizin gizli kahramanları olan esnafın günlük maliyetlerini kontrol etmelerine yardımcı olmak için, onların ihtiyaçlarını dükkanlarından çıkmadan karşılayabilmelerini hedefledik. Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada iş birliğimizle, esnafın masraf yükünü hafifletiyoruz. Hepsiburada kampanyamızla esnafımız elektrikli ev aletleri, otomobil, yapı market ve bahçe kategorilerinde ihtiyaçlarını akıllı telefonlarına, tabletlerine ya da bilgisayarlarına tıklayarak Hepsiburada’dan yüzde 20 indirimle karşılayabiliyor. Esnafımıza ‘Maliyetlerinizi azaltmak Vodafone İş Ortağım’la işte bu kadar kolay’ diyoruz. Türkiye ekonomisi uzun yıllardır ayakta tutan esnafımıza rekabetçilik, verimlilik ve maliyet avantajı sunarak beklentilerini karşılayacak ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle