GeriEkonomi En ünlüler EXPO 2016 için Antalya'ya geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En ünlüler EXPO 2016 için Antalya'ya geliyor

En ünlüler EXPO 2016 için Antalya'ya geliyor

Türkiye’nin ilk uluslararası botanik fuarı olan EXPO 2016 için geri sayım sürerken, gözler konserlere çevrildi. Hürriyet’in elde ettiği bilgiye göre uluslararası üne sahip çok sayıda sanatçı EXPO’da konser verecek.

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere ulusal ve uluslararası temsilcilerin 22 Nisan’da açılışını yapacağı EXPO 2016 Antalya’ya yıldız yağacak. Dünyanın en önemli starları, 112 hektarlık EXPO alanı içerisinde konserler verip yerli-yabancı binlerce insanı müziğe doyuracak.

TARİHLER BELİRLENDİ
Tarkan’ın iki kez konser vereceği organizasyona katılacak starların listesi büyük ölçüde tamamlanırken, sadece birkaç önemli isimle ilgili pürüzler yaşandığı belirtiliyor. Aday sanatçılar arasında bulunan Madonna ve Jennifer Lopez ile çok yüksek ücret istedikleri için anlaşılamadığı belirtildi.
Organizasyona katılacak yabancı sanatçı ve grupların Türkiye’ye geliş ve konser tarihleri de netleşti. Sözleşmeler imzalandı. Bu tarihlerin birkaç gün içinde kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

En ünlüler EXPO 2016 için Antalyaya geliyor

İŞTE MUHTEŞEM LİSTE

İşte, EXPO 2016’yı dünyaya duyuracak EXPO 2016 yıldızlar listesi: 

Solo sanatçılar: İngiliz müzisyen Sting, ABD’li şarkıcı ve oyuncu Fergie, Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, İngiliz pop/rock şarkıcısı Elton John, Fransız Soprano Emma Shapplin, Jose Carreras.

Türk pop müziğinin vazgeçilmez sesleri: Ajda Pekkan, Tarkan Tevetoğlu, Gülşen Bayraktar, Yaşar Günaçgün, Ramazan Kubat ve Nil Karaibrahimgil.

Gruplar: İngiliz Müzik Ödülü sahibi Level 42, Grammy ödüllü ABD müzik grubu Maroon 5, Alman hard rock grubu Scorpions, Heavy metalin öncüsü İngiliz grup Deep Purple ve Türkiye’nin müzik hafızasında vazgeçilmez bir yere sahip olan Türk müzik grubu M.F.Ö.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle