GeriEkonomi En ince modeli 'moda' olacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En ince modeli 'moda' olacak

En ince modeli 'moda' olacak

TEKNOLOJİ şirketi HP’nin en ince dizüstü bilgisayarı yeni HP Spectre, lüks moda mağazası Harvey Nichols’ta satışa çıktı.

HP’nin yeni dizüstü bilgisayarı bir kalem pil kadar ince ve aynı zamanda sadece 1.1 kg ağırlığında olmasıyla dikkat çekiyor. Haziran ayına kadar ön siparişi toplanacak ürünün satış fiyatı 6 bin 499 TL olarak belirlendi. Lüks tasarımla güçlü dizüstü bilgisayar teknolojisinin yeniden keşfedilmesini amaçladıklarını ifade eden HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede, “Böylelikle dizüstü bilgisayar teknolojisi, sanatın gösterişli bir örneğine dönüştürülüyor. Müşterilerimiz Premium seri PC’lerinde yenilikçi tasarım, güç ve güvenilirlikten beslenen deneyimler bekliyorlar. Ödüllü HP Spectre x360’tan elde ettiğimiz deneyimlere dayanarak, Premium PC’ler pazarını yeniden tanımlamayı sürdürürken, Windows 10 cihazlarının tüketicilere vereceklerini de en yüksek seviyeye çıkarıyoruz” dedi.

HP MEMA bölgesi Kategori Müdürü Vishnu Taimni ise “Türkiye’de gerçekleştirilen bu işbirliği dünyaya örnek olacak bir işbirliği. Bilgisayar tarafından her ihtiyaca ve beğeniye uygun kişiselleştirilmiş ve güzel tasarımlı ürünler geliştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle