GeriEkonomi En büyük züccaciye showroom'u
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En büyük züccaciye showroom'u

En büyük züccaciye showroom'u
refid:14286887 ilişkili resim dosyası

Öksüzoğulları, Türkiye’nin en büyük Züccaciye Showroom’unu İstanbul İstoç’ta açtı. 5 binden fazla çeşidin yer aldığı showroom'un 1300 metrekare kapalı alanı bulunuyor.

Öksüzoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Öksüz, “Köklü geçmişe sahip bir şirket olmanın verdiği gururla ülkenin en büyük “Züccaciye Showroomu”nu açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni showroomumuz aylarca süren profesyonel bir çalışmanın ürünü.  Showroomumuz özel sergileme yöntemleri ile dinamik bir karar merkezi olacak ve her ziyarette ilk defa geliyormuş gibi bir ürün donanımı olması sağlanacak” dedi.

Öksüzoğulları’nın aynı zamanda raflardaki sirkülasyonları artırıcı satış geliştirme, eğitim, yeni ürün politikaları üretmek bunları sektöre aktarmak, ürünlerin istenilen zamanda yerlerine ulaştırılmasını sağlamak ile ilgili çok ciddi mesafeler kaydettiğini belirten Mesut Öksüz, “Bu oluşumla kendi markamızı tüm Türkiye’ye hizmet edecek şekilde geliştirmeyi hedefliyoruz. Genel olarak bakıldığında bu kadar çeşidi tüm yurt geneline yaymak çok önemli bir iddiadır. Türkiye’nin dev markalarının en önde gelen temsilcisi olduğumuz kadar, züccaciye sektörünün ihtiyacı olan kesimler için de marka çalışmalarını başlattık. Bu konuyla ilgili ürün, isim, konumlandırma çalışmalarımız sonlanmak üzere ve bu çalışmalarımız genel olarak ev kesimi, günlük kullanım, çocuklara yönelik alt markaları kapsıyor.”diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle