GeriEkonomi Emlakçı oldu, emlakçılara şarkı yazdı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Emlakçı oldu, emlakçılara şarkı yazdı!

Emlakçı oldu, emlakçılara şarkı yazdı!

MÜZİK sektörünü bıraktıktan sonra emlakçılık yapmaya başlayan müzisyen Ogün Bülent Görgün, emlakçılara şarkı yazıp klip çekti. İlk emlak temalı şarkı olan “Al bu güzel evi bak keyfine” sosyal medyada fenomen oldu.

Motosiklet ve sosyal temalı şarkılarıyla tanınan müzisyen Ogün Bülent Görgün, geçtiğimiz yıl İstanbul’da emlakçılık yapmaya başladı. Ancak müzikten de kopamayan Ogün Bülent Görgün emlakçı arkadaşları için şarkı besteleyip, klip çekti. Ogün Bülent Görgün’ün sosyal medyada paylaştığı klibi, yüzlerce internet kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Binlerce kişi yorum yaptı.

MÜZİK BENİM GIDAM
Müzikten hiçbir zaman kopmadığını, içindeki sanatçı ruhunun sürekli ürettiğini anlatan Ogün Bülent Görgün, “Ev alacakların en çok istedikleri şeyleri anlattım. Sonra bu şarkıya klip çekmeyi ve emlakçılık yapan tüm dostlarıma armağan etmeyi düşündük. Böylece emlak temalı ilk şarkı ortaya çıktı. Oldukça da beğenildi. Meslektaşlarım arayıp teşekkür ediyorlar. Hatta şarkıyı kendi tanıtımlarında kullanmak isteyenler bile oldu. Bugüne kadar yüzlerce şarkı yazdım, besteledim. Müzik benim gıdam” dedi

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle