GeriEmlak İzmir’de yaşamak için 10 neden!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İzmir’de yaşamak için 10 neden!

İzmir’de yaşamak için 10 neden!

Türkiye'nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir, doğası, mutfağı, insanı ve kültürel faaliyetleri ile herkesin ilgisini çekiyor. Milyonlarca insan yaşamasına rağmen sakin bir yaşam vaat eden bu şehirde hayat kurmak için bir çok neden var. Bu içerikte sizlere İzmir'de yaşamak için 10 nedeni sıralayacağız.

1- Tatil köyleri

İzmir tatil köyleri

İzmir deyince akla ilk olarak tatil köyleri gelir. Çeşme, Urla, Foça, Alaçatı ve daha pek çok bölge yaz aylarında bütün Türkiye'nin gitmek isteyeceği yerler olarak dikkat çekiyor.

Denizi, doğayı ve eğlenmeyi sevenler İzmir'in tatil köylerine de hayran olacaklar.

2- Ulaşım

İzmir ulaşım olanakları

Ulaşım söz konusu olduğunda, büyük şehirler arasında hiçbiri İzmir'in eline su dökemiyor. Şehrin bir ucundan diğer ucuna oldukça uygun bir ücret ödeyerek seyahat edebiliyorsunuz. İZBAN, ESHOT ve İzmir Metro birbirine entegre çalışıyor ve ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşatmıyor. Gece belli bir saatten sonra "Baykuş" denilen nöbetçi otobüsleri kullanmakta mümkün.

Yazının devamını okumak için tıklayın

 

Ev satın almanın basit ve eğlenceli hali: Hürriyet Projeland

Ev satın almanın basit ve eğlenceli hali: Hürriyet ProjelandHürriyet Projeland, Türkiye’deki tüm konut projelerini tek çatı altında topluyor. Projelerle ilgili her detay Hürriyet Projeland’de şeffaf bir şekilde kullanıcılarla paylaşılıyor. Portal, inşaat şirketlerini potansiyel alıcılarla buluştururken; aynı zamanda son kullanıcının kendine en uygun evi bulmasını da sağlıyor. Projeland çatısı altında Türkiye genelinde 2000’e yakın konut projesi bulunuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle