GeriEmlak 2018’de en çok konut satılan Emlak Konut projeleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2018’de en çok konut satılan Emlak Konut projeleri

2018’de en çok konut satılan Emlak Konut projeleri

Emlak Konut projeleri son yıllarda pek çok insan tarafından tercih ediliyor. Uygun fiyatları ve birbirinden lüks daireleriyle dikkat çeken projelere Türkiye'nin her yerinde rastlanıyor. Peki 2018'de en çok konut satılan Emlak Konut projeleri hangileri? Türkiye'de insanlar 2018'in ilk çeyreğinde hangi Emlak Konut projelerini tercih etti?

Türkiye'de konut projesi denildiğinde akla ilk gelen yatırım ortaklarından biri olan Emlak Konut GYO'da en çok satan konut projelerini bu listede bulabilirsiniz.

Listeyi oluştururken 2018'in ilk 3 ayında 10'dan fazla satılan projeleri almaya dikkat ettik. İşte 2018'de en çok konut satılan Emlak Konut projeleri:

Emlak Konut Ispartakule Evleri

Emlak Konut Ispartakule Evleri projesinden 2018'in ilk çeyreğinde 10 adet bağımsız bölüm satıldı ve 5 milyon TL'lik satış elde edildi.

Emlak Konut Ispartakule Evleri

Kuzey Yakası

Kuzey Yakası projesinden 2018'in ilk çeyreğinde 10 adet bağımsız bölüm satıldı ve 5 milyon TL'lik gelir elde edildi.

Kuzey Yakası

Ağaoğlu My World Europe

Ağaoğlu My World Europe projesinde 2018'in ilk çeyreğinde 10 adet bağımsız bölüm satıldı ve 12 milyon TL'lik gelir elde edildi.

Köy

Köy projesinde 2018'in ilk çeyreğinde 11 adet bağımsız bölüm satıldı ve 11 milyon TL'lik gelir elde edildi.

Yazının devamını okumak için tıklayın

 

Ev satın almanın basit ve eğlenceli hali: Hürriyet Projeland

Ev satın almanın basit ve eğlenceli hali: Hürriyet ProjelandHürriyet Projeland, Türkiye’deki tüm konut projelerini tek çatı altında topluyor. Projelerle ilgili her detay Hürriyet Projeland’de şeffaf bir şekilde kullanıcılarla paylaşılıyor. Portal, inşaat şirketlerini potansiyel alıcılarla buluştururken; aynı zamanda son kullanıcının kendine en uygun evi bulmasını da sağlıyor. Projeland çatısı altında Türkiye genelinde 2000’e yakın konut projesi bulunuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle