GeriEmlak 2018 dekorasyon trendleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2018 dekorasyon trendleri

2018 dekorasyon trendleri

2018 geldi geçiyor. Evlerine yeni bir hava katmak isteyenler ise bu yılın modasını merak ediyor. Ev dekorasyonu alanında uzman kişiler, 2018 dekorasyon trendleri hakkında fikirlerini açıklamaya başladı. Bu içerikte sizlerle 2018 dekorasyon trendleri arasında en fazla ön plana çıkan fikirleri paylaşacağız.

Hürriyet Projeland olarak 2018 dekorasyon fikirlerini sizler için derledik. Dekorasyon uzmanlarının görüşleri derlenerek hazırlanan bu içerikte, çiçekli baskılardan sade ahşap dolaplara, sıcak renk önerilerinden eski aydınlatma materyallerine kadar birçok öneri bulabilirsiniz. 

Yazının devamını okumak için tıklayın

 

Ev satın almanın basit ve eğlenceli hali: Hürriyet Projeland

Ev satın almanın basit ve eğlenceli hali: Hürriyet ProjelandHürriyet Projeland, Türkiye’deki tüm konut projelerini tek çatı altında topluyor. Projelerle ilgili her detay Hürriyet Projeland’de şeffaf bir şekilde kullanıcılarla paylaşılıyor. Portal, inşaat şirketlerini potansiyel alıcılarla buluştururken; aynı zamanda son kullanıcının kendine en uygun evi bulmasını da sağlıyor. Projeland çatısı altında Türkiye genelinde 2000’e yakın konut projesi bulunuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle