GeriEkonomi E-Quiz ile zamandan tasarruf edin
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

E-Quiz ile zamandan tasarruf edin

Tüm dünyadaki yüksek teknolojiyi yakından takip eden Tümsaş, E-Quiz sistemi ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Şirket içi eğitimler, oylamalar, yarışmalar, anketler hatta eğlence amaçlı organizasyonlar için bile kullanılabilen E-Quiz sistemi, zamandan ve kağıttan tasarruf ettirerek en pratik şekilde istatiksel verilere ulaşmanızı sağlıyor.

Tek el panellerinden oluşan E-Quiz sistemi, kablosuz ve interaktif bir iletişim ortamı sağlarken teknolojinin getirdiği en uygun maliyetli çözümleri sunuyor. E-Quiz; katılımcıların ellerindeki panel aracılığıyla tercih ettikleri şıkkı belirlemeleri, cevaplama sürelerinin ölçümlenmesi ve cevaplarının değerlendirilmesi, katılımcıların düzeyinin belirlenmesi gibi konularda kolaylık sağlıyor. Tüm bunların sonucunda ise; sistem elde edilen verileri istatistiksel bir tablo olarak sunuyor.

E-Quiz sistemi; sadece terminaller, yönetim terminali, yönetim yazılımı ve alıcıdan oluşuyor. Ayrıca bir bilgisayar, gösterimler için de projeksiyon cihazı veya televizyon bulundurmak, E-Quiz’den yararlanmak için yeterli.

TÜMSAŞ: Global teknoloji, lokal çözümler

1977 yılında Ankara’da kurulan Tümsaş; global teknolojileri kullanarak ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetleri, en uygun lokal çözümlerle günlük hayata uygulamakta. Bugün merkezi İstanbul’da bulunan firma; Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan 3 bölge ofisi, 2 mobil servisi, yardım masası ve 70 kişilik kendi alanında uzman kadrosu ile hizmet veriyor. Tümsaş; müşterilerine sadece sistem satışı değil, aynı zamanda uluslararası alanda yeni çözümler, fikirler, ürünler de sunuyor. Bankacılık ve finans sektörü başta olmak üzere; sağlık, kamu/devlet, eğitim, telekomünikasyon/iletişim, sigortacılık, demir çelik gibi birçok sektöre hizmet veriyor. Satış sonrası servis ve bakım konusunda da oldukça iddialı olan firma, müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle