GeriEkonomi Düsseldorf’u Erdoğan afişiyle donattılar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Düsseldorf’u Erdoğan afişiyle donattılar

Düsseldorf’u Erdoğan afişiyle donattılar
refid:17115294 ilişkili resim dosyası

Almanya’nın Düsseldorf kentinde, oradaki Türklerle 27 Şubat Pazar günü buluşacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkçe ve Almanca yazılı afişleri Kuzey Ren Vestfalya’nın (NRW) büyük kentlerindeki bilboardları süsledi.

Özellikle konuşmanın yapılacağı ISS Dome ve Türklerin oturduğu semtlere asılan dev afişlerde Türkiye, Almanya ve Avrupa Birliği bayraklarının yanı sıra, televizyon binası ve Başbakan Erdoğan’ın fotoğrafları yer alıyor. Düsseldorf’ta yaşayan bazı Türk esnafların başbakanın afişlerini dükkanlarının vitrin camlarına astıkları gözlendi. Şehrin her yerini saran dev afişler, Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından asıldı.

Merkel’le birlikte CeBIT’i açacak

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan pazartesi günü Hannover CeBIT’ini açılışını mevkidaşı Angela Merkel ile birlikte yapacak. Bunun ardından Brüksel’e geçecek Erdoğan, salı günü burada Avrupa Komisyonu Başkanı Barroso ve Genişlemeden Sorumlu Üyesi Füle ile biraraya gelecek. Dünyanın gözünü diktiği fuarda 81 Türk firması sektör temsilcileriyle buluşacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle