GeriEkonomi Dünyanın el aletleri İstanbul'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dünyanın el aletleri İstanbul'da

Dünyanın el aletleri İstanbul'da
refid:26687132 ilişkili resim dosyası

Türkel Fuarcılık tarafından düzenlenen EXPO TOOL Uluslararası El Aletleri ve Güç Kaynakları Fuarı bugün İstanbul’da başlıyor.

Dünyanın önde gelen el aletleri ve güç kaynakları fuarları arasında ön sıralarda yerini alacak ve Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan dünyanın en önemli lokasyonunda gerçekleştirilecek olan Expo Tool Uluslararası El Aletleri ve Güç Kaynakları Fuarı 26 – 28 Haziran 2014 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Avrasya bölgesinin tek ve en kapsamlı fuarı olan Expo Tool Uluslararası El Aletleri ve Güç Kaynakları Fuarı, Türkiye, İspanya, İtalya, Meksika, Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerden birçok katılımcıyı ve Almanya, Çin, Tayvan, Mısır ve Hindistan milli katılım pavilyonlarını tek bir çatı altında toplamaktadır.

Fuarın ilk tanıtımı ve lansmanı Almanya’da düzenlenen Uluslararası EISENWARENMESSE Köln Fuarı’nda yapıldı. Dünya markalarının yoğun ilgisine mazhar olan organizasyon sektördeki yerini önemli ölçüde sağlamlaştırdı.

Dünyanın el aletleri İstanbulda

YÜZDE 80 YABANCI KATILIM

Türkel Fuarcılık A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Bülent Erten fuara ilişkin yaptığı açıklamada "Fuarda Bosch, Hitachi, Almanya Pavilyonu, Çek Cumhuriyeti'nden Bucovice Tools, Hindistan'dan Jk Files, İspanya'dan Bianditz, İtalya'dan Awelco, Meksika'dan Truper firmaları, Çin ve Tayvan pavilyonları katılımcı olarak yerlerini aldı. Yüzde 80 yabancı katılımla gerçekleşen fuar, sektörün İstanbul'daki buluşma adresi olma yolunda ilk adımı attı. Önümüzdeki yıllarda sektörün ilgisinin artarak devam edeceği gözlemlenmekte. Bölgedeki hareketlilik ve sıkıntılar bu sektörde de Türkiye'yi ön plana çıkarmış ve özellikle Irak ve İran'dan gelen yabancı ziyaretçiler katılımcılarla görüşme imkanı yakaladı."

Yorumları Göster
Yorumları Gizle