GeriEkonomi Dünya starlarını Türkler koruyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dünya starlarını Türkler koruyor

Dünya starlarını Türkler koruyor
refid:20947457 ilişkili resim dosyası

Londra merkezli Türk Regalis Group, birçok star isme yakın koruma hizmeti sağlıyor. Şirketin başında da halen Leicester Üniversitesi Krimonoloji Bölümünde Güvenlik ve Risk Yonetimi üzerine Master yapan Erdal Koyuncu bulunuyor.

Şirketinde bir çok türk çalışan olduğunu söyleyen Koyuncu, Sir Richard Branson, Dita Von Tesse, Dustin Hoffman, Kate Moss, Bruce Willis, Michael Jordan ve daha birçok stara koruma hizmeti verdiklerini söyledi.

Daha çok İngiltere dışından kısa süreliğine Londra’ya gelen iş insanları, VIP isimler ve devlet adamlarına bütüncül hizmet verdiklerini anlatan Koyuncu, "Bu şehirde kültürler arası geçişler çok daha kolay ve bunu başarabilen ‘cool beyaz yakalılar’, iş insanları var. Ama bu cool ‘hale’ daha çok gece yaşamındaki tercihlerle yaratılıyor. İş yaşamında ise kaideler biraz daha katı. Geçişlere pek izin verilmiyor. Milyon poundluk iş bağlantıları yapmaya soyunan firma ve kişiler bu kurallara uymak zorunda. Örneğin, VIP korumasız dolaşamazsınız, yemeklerinizi öyle her mekanda yiyemezsiniz, kahvenizi içmeniz gereken mekanlar, kalmanız geken oteller hepsi az çok bellidir" diye konuştu.

Koyuncu, Londra’nın yanı sıra Cannes, Monaco, St Tropez, Roma, Paris gibi diğer önemli Avrupa merkezlerinde de aynı hizmetleri sunduklarını kaydetti.


Regalis Group'un bünyesinde 750’ün üzerinde güvenlik elemanı, uzman dedektif, executive şoför ve VIP rehber bulunuyor.

Dünyada en hızlı büyüyen sektörlerden biri güvenlik sektörünün İngiltere’deki büyüklüğü 5 milyar pounda ulaşıyor. Sektörde en büyük ilk 4 firmanın toplam cirosu 1 milyar paundu aşıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle