GeriEkonomi Dev parkın ihalesi iptal oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dev parkın ihalesi iptal oldu

Dev parkın ihalesi iptal oldu

Ankara’daki dev eğlence merkezi Ankapark için düzenlenen ikinci ihaleye tek firma teklif verdi. Azeri firmanın belgelerinin eksik olduğu belirtilerek ikinci ihalede iptal edildi.

ANKARA’DA yapımına 2013 yılında eski Belediye Başkanı Melih Gökçek döneminde başlanan ve 14 Haziran’da katılan olmadığı için ihalesi ertelenenDev parkın ihalesi iptal oldu
Ankapark için bugün Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet binasında yeniden ihale yapıldı.

BİR FİRMA TEKLİF VERDİ

5 firmanın teklif dosyası aldığı dev park için tek firma teklif verdi. Teklifte bulunan firmanın belgeleri eksik olduğu için ihale iptal edildi. Ankapark’a talip olan firmanın Azeri firması olduğu öğrenildi.

Dev parkın ihalesi iptal oldu


EKSİK BELGEDEN İPTAL EDİLDİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı, Encümen Toplantı Salonu’nda yaptığı açıklamada, “Bugüne kadar 5 firma tarafından şartname alınmış olup ihaleye bir firma teklif vermiştir. Yapılan değerlendirmede teklif veren firmanın belgelerinde eksiklik tespit edilmesi nedeniyle Belediye Encümenimiz ihalenin iptaline karar vermiştir” dedi.Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne 29 yıllığına tahsis edilen Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazisinde yaklaşık 1.2 milyon metrekarelik alana sahip Ankapark alanının işletilmesi için muhammen bedel 765 milyon 600 bin lira, geçici teminat da 22 milyon 968 bin lira olarak belirlenmişti.

Dev parkın ihalesi iptal oldu 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 saatte ne oldu? (28.06.2018)
Yorumları Göster
Yorumları Gizle